Bolesť bedrového kĺbu v tehotenstve

bubasica
29. apr 2016

Ahojte žienky, ja sa vás chcem spýtať či vás počas tehotenstva začal bolieť bedrový kĺb.. Cca od 20 tt má boli pravý b.kĺb a neviem či to môžem pripisovat k tehotenstvu alebo to bude koli niečomu inému..nikdy pred tým som to nemala. Stalo sa vám niečo podobné? A jasné že k doktorovi pôjdem

senaj
29. apr 2016

Ano je to tehotenstvom ,aj mna bolievali bedrove klby,pytala som sa na to dr. vraj je to normalne panva sa pripravuje na porod a "roztahuje sa"

marlen5
29. apr 2016

@bubasica mna prave az po porode zacal boliet, aj po prvom a teraz aj po druhom...ale po druhom je to horsie. Tiez ma boli pravy. 😒

bubasica
autor
29. apr 2016

Strašné tie kĺby :D

marica888
29. apr 2016

Tie klby bolia z chrbtice skuste cviky na chrbticu

flavia1
29. apr 2016

@bubasica mňa v druhom tehotenstve bolel na jednej strane a týždeň som krívala... takže je to tehotenstvom

bubasica
autor
29. apr 2016

Ďakujem

mirkank
29. apr 2016

Mňa v tehotenstve začal bolieť ľavý kĺb a po pôrode obibva+chrbtica..niekedy to bolelo tak,že som nevedela pohnúť nohou, alebo sa postaviť z postele.Trvalo to 4 mesiace.Snažila a snažím sa cvičiť,aby som schudla.Po pôrode mi zostalo 10kg😕To je tiež záťaž navyše..

misiatko87
29. apr 2016

Aj mna bolel aj pri prvom aj druhom tehotenstve. Panva sa rozťahuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre