Bolesť alebo tlak v hornej časti brucha v 15. týždni

majkoi
11. jún 2016

Ahojte žienky,chcem sa opýtať či niektorá z vás mala problémy s takou tupou bolesťou alebo skôr tlakom v hornej časti bruška už skoro pod prsiami. Je to ako by ma niečo tlacilo .niekedy to citievam aj na pravej strane bruška. Som V 15tt A tieto pocity mám asi od 7tt.doktor mi predpísal magnezium najprv 2x denne potom zvýšil na 3x denne. Býva to občas, nie stále ..Ale aj niekoľko krát denne. Všetko čo čítam sa týka skôr bolesti alebo pichania v podbrušku.neviem či sa môže jednať o tvrdnutie bruška, lebo skôr mi pripadá keď čítam o tvrdnuti že sa to týka skôr podbrušku. Ďakujem

elif22
12. jún 2016

@majkoi ahoj chápem že sa bojíš to sa stáva tvoje telo sa zväčšuje kvôli babetku , ale radšej zavolaj na gyndu nech ta pozrie aby bolo všetko v poriadku . Tvrdnutie brucha poznáš tak že máš pevne podbruško a brucho a tlaky .

majkoi
autor
13. jún 2016

Ďakujem elif22...keď už som to viac krát povedala doktorovi,nevravel že to je niečo zavazne,len zdvihol to magnezium.tak snáď to je len to zvacsovanie sa.čo chapem.je to logické a normálne. Jedine čo ma trochu zaráža je len to že všetko čo čítam sa vzťahuje na podbrušok a tam necítim žiadne obtiažne. Iba vrchná časť bruška tlači často, a to akosi nik nespomína, preto ma zaujímalo,či S tým má niekto skusenosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre