Bolesť a pálenie kože pod prsiami v 28 týždni

pacica
15. sep 2012

ahojte,chcem sa spytat,som tehulka v 28 tyzdni a uz dlhsiu dobu pocitujem pod prsiami,hlavne na pravej strane,take palenie,bolest pokozky.hned ako je ten zahyb prsa a brucha.nemam to nejako extra cervene,ale je to neprijemne.mali,alebo mate to aj vy?viete mi povedat z coho to asi tak moze byt,alebo preco to tak je?dakujem pekne

ivkake
16. sep 2012

ja som mala take nieco a bolo to z toho ze prsnik rastie a koza mi praskala a ostali mi strie na prsiach 😒

miss_stanya
16. sep 2012

@pacica nemozes to mat podrazdenie z podprsenky? toto konkretne sa mi vyhyba ale napr vzdy ked si davam dolu podprdu citim ze pod nou, prave v tom zahybe, je pokozka viac spotena, mozno je to len vacsim mechanickym poskodenim

pacica
autor
16. sep 2012

@miss_stanya praveze nemyslim si,ze to je podprdou.najskor som si myslela,ale nieje to nou.akurat som nasla taku istu temu o tom,vela dievcat ma s tym problem,no ziadna netusi pricinu

pacica
autor
16. sep 2012

@ivkake hmm,lenze mne tie prsia ani nejako nerastu 😒 mam pocit ze su stale take malinke ako aj boli.

miss_stanya
16. sep 2012

@pacica ak je to moc obtazujuce, co pre teba asi je, skus sa poradit na koznom....alebo to spomen na gynde, mozno ta tam odporuci...

milota164
22. máj 2014

ja som mala nieco taketo ale mala som to cervene a davala som si na to Bepanthen, dobre premastuje a koza sa mi potom ukludnila

lina7
23. máj 2014

Mozu to byt kvasinky na kozi, vznikaju pri zapoteni, je na to fajn Canesten, rychlo zabera

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre