Bolesť a opuchy členkov v tehotenstve

klarissa25
14. mar 2016

Ahojte, som v 25 tt a pri chôdzi ma bolí členok ale iba na pravej nohe. Opuchnutý ho mám ale iba trošku, všeobecný mi dal Reparil gél, ktorý ale nie je dobré používať dlhodobo a neviem či mám ísť ak ku svojej doktorke. Máte niektorá s takým to niečím skúsenosti ? ďakujem

tomasko27
14. mar 2016

@klarissa25 Ahoj.A mas ho stale rovnaky alebo rano mensi a cez den a do vecera je vacsi?Mas to len v clenku a je to teple?Mne takto zacala tromboza v tehotenstve.Mala som to len na jednom clenku opuch a bolest,sla som na pohotovost,spravili sono a upchata zila zrazeninou.Tak som lezala v nemocnici a dostavala injekcie fraxiparin

klarissa25
autor
14. mar 2016

@tomasko27 , ako pokiaľ som celý deň doma tak sa to nejako dá vydržať, ale napr. dnes ráno bolo v pohode ale išla som pešo do obchodu a v polovici cesty ma to až tak pichať začalo som si myslela že ani nedojdem domov, a už ma to bolí aj ked si na to pritlačím čo ma pred tým nebolelo. Večer to mám viac opuchnuté ako ráno ale zase opuch tam nie je nejaký veľký.

lorela
14. mar 2016

@klarissa25 Choď určite k lekárke, na čo čakať.

klarissa25
autor
14. mar 2016

Chcela som počkať až kým pôjdem na poradňu ale to idem až v apríly a ta noha sa nezlepšuje ani po tom gély tak pôjdem určite zajtra, ďakujem vám 🙂

klarissa25
autor
15. mar 2016

Dnes som bola u obvodného ktorý ma poslal na chirurgiu, kde sa mi na to pozrel doktor, dal mi tam octanový krém naviazal, Lioton gel, a vínové zábaly a že mam prísť za týždeň....Dúfam že to prejde

maca283
15. mar 2016

@klarissa25 ahoj Ja by som ti odporucila používať fortiven a v tvojom pripade asi aj ked uz nebudes tehotna Ja som ho pouzivala pocas tehotenstva a aj teraz lebo citim nohu ze boli Su to tablety a mne pomahaju velmi noha nepuchne neboli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre