Bola som operovaná na hrubé črevo a teraz som tehotná

bibiana752
10. máj 2020

Prosím potrebujem radu... čakáme s partnerom bábätko no stále sa bojím....pred 2 rokmi som bola operovaná na slepé črevo a teraz prednedávnom pol roka dozadu na hrubé črevo... Tak sa pýtam či to nebude mať vplyv pri raste bábätka, či nebudú nejaké komplikácie :( ...veľmi moc budem vďačná za radu 🙂

janynyna
10. máj 2020

@bibiana752 neboj bude to ok. Ja som mala operovaný maternicu a po 3 rokoch som otehotnela. Tehotenstvo bolo bezproblémové. Teraz mi tu behá 20 mesačný synček. Užívaj si tehotenstvo.

bibiana752
autor
10. máj 2020

@janynyna ďakujem 😇 užijem

ovaaa
10. máj 2020

Konzultovala si svoje a rizika otehotnenia konzultaciou so svojim gynekologom? Kto ini je kompetentny toto posudit ak nie lekar? Budes pod dohladom a co ma prist tak pride. Drzim palce!

nika82
10. máj 2020

nie nebude, co by si robila keby ta museli operovat pocas tehotenstva ?

kiki68
10. máj 2020

Kamoska na crohna a je dobre to vpred konzultovat. Kvoli opke hrubeho creva sa odporuca sekcia. Zalezi co he za problem, ale to by mohlo narobit skody. Pocas tehu sa operuje ked treba v 2 trimestri. Dobre je sa pobavit s gastroenterologom.

dollyzv
10. máj 2020

@bibiana752 mňa pred rokom a pol na slepak a dosť často ma to teraz pobolieva..asi ako rastie maternica,ale nič čo by sa nedalo vydrzat

bibiana752
autor
11. máj 2020

@kiki68 v stredu som objednaná tak uvidíme ako to dopadne 🙂 ďakujem moc za rady a odpovede✋

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre