Bieložltý výtok v 39. týždni

sabinka2019
1. máj 2021

Mala som baktérialnu infekciu kde mi doktor nasadil macmiror čipky že mám ich aspoň 10 užiť. Ale môžem aj všetke 12. Užila som ich zátial 9 ale par dni tam bola prestávka pretože som začala mať taký bielo žltý výtok som myslela či mi neoddysla hlienova zátka že či neporodim no stále nič. Ten výtok nemám vždy len ráno na t. Papieri alebo večer.
Asi tak 5 dní mam taky výtok ktorý nesvrbi ani ne zapácha tak čo myslite je to ta hlienova zátka alebo je to ztej baktérie? A radčšej mam dobrať vsetke 3 tabletky?
Som v 38 tt +5dni.

dominika0126
1. máj 2021

@sabinka2019 Ahoj. Mne keď odišla zátka, tak som začala krvácať. Teda skôr to bolo také špinenie.

sabinka2019
autor
1. máj 2021

@dominika0126 ja zatiaľ nekrvacam ani nespinim jedine na prvej foto je taky biely a trošičku tam je krv ale fakt len troška tam bolo v tom hliene a na druhy deň už taký skôr žltý bez krvi

mess123
1. máj 2021

@sabinka2019 môže byť že postupne odteka plodová voda po troške kvôli zapálu (to bol môj prípad)

sabinka2019
autor
1. máj 2021

@mess123 a kedy si potom rodila? A dieťa nedostalo ten zápal?

sabinka2019
autor
1. máj 2021

@mess123 ja radšej som si dala dnes tu tbl macmiror a mám tam ešte 2 tak ich užijem a vstredu mám poradňu tak uvidím.

mess123
1. máj 2021

@sabinka2019 no chvíľu sa to ťahalo už sa nepamätám je aj určitý čas koľko vydrží dieťatko bez plodovej vody.. Mne iba praskla takže pomaličky odtekala čiže stále tam nejakú mal.. No bohužiaľ kvôli tomu prestalo malému biť srdiečko takže som si ho porodila mŕtveho. Držím palce nech vsekto dobre dopadne 🙏

sabinka2019
autor
1. máj 2021

@mess123 tak to mi je ľúto a to si mala len také výtoky ako ja?

mattkapd
1. máj 2021

@sabinka2019 moja vyzerala tiež asi takto a odišla mi celá chvíľku pred porodom

sabinka2019
autor
1. máj 2021

@mess123
Ja som mala tiež podozrení že mi odteka plodová voda ale od 30 tt zhruba bola som aj v nemocnici 1 deň na pozorovanie ale našťastie mám dosť plodovej vody(naposledy som mala poradňu 13. 4)
Tak od vtedy neviem no začínam mať strach

sabinka2019
autor
1. máj 2021

@mattkapd ťažko povedať či aj v mojom prípade je to ta hlienova zátka

mattkapd
1. máj 2021

@sabinka2019 podľa vašej fotky to nevyzerá na zatku.. V tehotenstve sú bohužiaľ zvýšené kadejaké výtok ak máte ale nejaké pochybnosti tak treba ísť k doktorovi nech vás skontroluje.. Aspoň budete kľudnejšia.. Prajem krásne posledné dni tehotenstva a rýchly a dobrý pôrod 😉

sabinka2019
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sabinka2019
autor
1. máj 2021

@mattkapd poradňu mam 5.5 tak myslíte že mám ísť skôr v pondelok ci už počkať do stredy? TP je 9.5

lienka.7
1. máj 2021

@sabinka2019 ja by som urcite necakala a sla na pohotovost aj hned. Moze to byt banalita ale aj nie.

mattkapd
1. máj 2021

@sabinka2019 ja som typ co tiež radšej viackrát a zbytočne ako neskoro.. Vo vašom prípade by som ja osobne ale nešla pokiaľ nemáte žiadne iné ťažkosti.. Ale pokiaľ chcete byť spokojnejšia kľudne vybehnite na pohotovosť alebo ráno k doktorovi.. Nikto sa na vás škaredo kukať nebude

adelka2020
1. máj 2021

@sabinka2019zatka...mala som to tak isto

karinkarisko
17. apr 2022

@mess123 môžem sa spýtať tá plodová. Voda keď vám postupne odtekala bolo husté a žlté či? Mne pár dní husté zlte kúsky malé a neviem či je to plodová alebo zátka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre