Bielkovina v moči v 1. trimestri

mischelin89
9. mar 2017

Ahojte, kedze vsade ohladne tehotnych nachadzam bielkoviny v moci len pri tretom trimestri, chcem sa spytat ci niekto mal tieto vysledky v prvom a co a ako sa riesilo?

Som po tyzdnovej hospitalizacii v nemocke, lebo som uz nejedla ani nepila, co mi bolo zle. Ale tych poslednych desat dni mavam cca 1,5 litra tekutin denne. Napriek tomu vysledky zle...zajtra ideme aj na chemicky rozbor mocu.

Som 11+3tt, nase prve 🙂

Dakujem za prispevky a rady.

elenita
9. mar 2017

Podľa mňa môžeš mať aj napr. zápal močových ciest alebo niečo podobné, čo nemusí súvisieť s tehotenstvom...

mischelin89
autor
10. mar 2017

Hej, zrejme to aj budu tie mocove cesty. Dakujem za radu 🙂

anitu
3. okt 2018

@mischelin89 ahoj. Môžem sa opýtať ako to nakoniec bolo u teba? Ja som v 19.tyzdni.mozem mat malo bielkoviny v moci preto, že mám nejakú baktériu? Z čoho si to mala? Ďakujem za odpoved

mischelin89
autor
8. okt 2018

@anitu nakoniec ani neviem, bola som dehydrovana extremne, zrejme to suviselo ss tym, byvalo mi brutalnr zle nonstop, nejedla som, nepila. Po tyzdni na infuzkach uz som mala vysledky ok. Drzim palce, ale poradit neviem. Co vravel lekar?

mischelin89
autor
8. okt 2018

@anitu aha teraz vidim ze to som v priapevku pisala... Nuz je to davno. Kazdopadne, preslo to same bez liecby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre