Bábätko sa na CTG nehýbe

18. sep 2023

Ahojte,
mám za sebou už 2 CTG, zajtra idem na tretie a problém je, že maly sa už nechce toľko hýbať. Cez deň ho samozrejme cítim že sa pohne, vytlačí nohu, ale akonáhle ma zapnú na pasy tak nič. Nepomáha ani sladke, ani studena voda, ani zmena polohy nič..a potom ma doktorka posiela na nemocnicu, kde mi robili tiež a tiež sa nehýbal a nepovedali nato nič
Stretli ste sa s niecim takým ? alebo nejaká iná rada ako babo zobudiť ?
Vďaka

nelca0510
18. sep 2023

Mne kázali stuchat si do brucha. A potom sestrička chytila brucho a potriasla ním.

bajka16
18. sep 2023

Ja som mala tiež spáča. A toho nezobudil ani pôrod. Ja na 8cm otvorená a dieťa spalo 🤣🤣🤌

mamamasama
18. sep 2023

Tieto pásy akurát zbytočne stresujú maminky. Dve z mojich 3 detí sa na týchto testoch nikdy nehýbali. Ládovali ma cokoladou. Prelezala som tam hodiny az kym mi nebolo zle. Menila polohy, stuchali do brucha a nic. Narodili sa tak akcne deti, ze sa hybu aj s urokmi. Pri tretom som tieto testy odmietla.

lilizzachy
18. sep 2023

Mna pri zlom ctg hospitalizovali a na druhý deň som išla na cisarsky

doda26
18. sep 2023

Moja sa sice hybala nonstop, ale nechapem co riesia. Celkovo tieto ctg vysetrenia mi pridu nezmyselne, neznasala som na to chodit. Ved ked ty citis pohyby, ked dieta nezaostava v raste, ozvy su pritomne, prietoky su ok tak neviem naco zeny musia chodit na ctg jak na klavir a este cakaju ze babo tam bude robit na povel kotrmelce 🤔

siska53
18. sep 2023

Moja sa zas az moc hybala ( poslali ma kvpli tvrdnutiu pre istotu na tie pasy -( asi to je to ctg, hej?), ani to nebolo dobre... teda..podla jednej sestricky, moj porodnik bol v klude.. pritom tiez raz, ked este bola mensia, sa nehybala a dr., ze spi, ved akcia srdiecka je.
Dakedy ani tak dobre, ani tak..

izabela181
18. sep 2023

Môj sa tiež na CTG hýbal strašne malo, ale trosku mi pomohlo keď som si tesne pred tým dala niečo sladké 😊

zlatyk16
18. sep 2023

Moj bol tiez spachtoško dajak sa mu nechcelo on bol spokojny v jednej polohe, tiez mi triasli bruchom 😁 , ja som.ho.kontrovala tym ze.som si.lahla na lavy bok to nemal rad a v tom momente kopačky ...spavala som.na chrbte alebo kus ma pravom.boku lebo ako nahle som sa dala na ľavy tak divenica 🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre