Autoimunitná tyreoiditída

pokynka
24. feb 2022

Ahojte mamičky mali ste niektorá problém so štítnou žľazou,mám vyššie protilátky čo znižuje funkciu štítnej žľazy a druhý deň užívam lieky. Som v 12 TT. a veľmi sa bojím že sa niečo stane bábätku. Ďakujem

jakoma
24. feb 2022

Pripnem sa, mam rovnaku diagnozu, snazime sa o prve dieta. Mala si problemy pred tehotenstvom?

ewelin121
24. feb 2022

Ak už si 12tt a doteraz si nemala problémy pravdepodobne je to tehotenstvom a ak uzivas lieky babo bude v poriadku 🙂 horsie je neliecena a hlavne pred tehotenstvom a v začiatkoch

7lenka11
24. feb 2022

Ja sa na tuto diagnozu liecim 15 rokov. Nikdy ma nijako neobmedzovala. Brala som poctivo lieky, a to som bola pre lekarov tazky pripad. Dnes po 15 rokoch neberiem nic, nebola som ani na operacii, proste sa stitna ukludnila.. Akurat je pravda, ze sa mi nedari otehotniet, no podla lekarov to nie je kvoli stitnej, ale inym hormonom + pcos.

zuzkacik4
24. feb 2022

Pokial beries lieky, je vsetko v poriadku...mam tiez tuto poruchu a mala.som obe tehu v pohode a deticky zdrave 🙂

pokynka
autor
25. feb 2022

@jakoma pred týmto tehotenstvom som mala missed abortion preto mám taký strach

pokynka
autor
25. feb 2022

@zuzkacik4 Ďakujem pekne za pozitívnu správu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre