Arytmia plodu v 30. týždni

martinaondrej
19. dec 2020

Ahojte.
Ani netuším, ako by som mohla začať.
Som momentálne hospitalizovana v nemocnici, kvôli arytmií plodu. Ozvy ukazujú až 220-240 úderov.
Srdiečko strašne rýchlo bucha. Všetko okolo je ale v poriadku. Dieťa rastie ako má, orgány sa normálne vyvíjajú. Len to srdce nesmierne búši.

Netuším čo bude ďalej somnou (skôr bábätkom), ale snažím sa kúsok už aj ukľudniť preto skúšam písať tu.
Že či náhodou niekto nemal podobný problém.

Od: používam na srdce už 3 deň lieky, ktoré absolútne nezaberajú pre dieťa.

Ďakujem za každú reakciu.

nini1010
19. dec 2020

je tu viacero takychto tem.Skus sa pozriet.

cuttina
19. dec 2020

@martinaondrej A lekari hovoria, ze je to zle? 🤔Dcerka mala v 37tt bezne 240 az 260, len to kontrolovali a dnes jej nic nie je.

martinaondrej
autor
19. dec 2020

@cuttina skôr mi hovoria, že je dobre že všetky strany fungujú narovnako. Len ten tlkot je vysoky a to, že nemusí vydržať.

nevenka
19. dec 2020

@martinaondrej Och, to musi byt stresujuce strasne...My sme mali pri oboch detoch vsetko v poriadku a po porode (prenasane obe par dni), mali obe opacny problem, nizke pulzy. Kardio vysetrenia dopadli u oboch dobre a dodnes nemaju ziadne problemy. Akurat som v porodnici a nas treti drobec zatial pulzy dobre. A to sa musel kvoli mojmu tlaku narodit 2 tyzdne skor. Takze ja mam skusenost len s tymto, takze asi Ti to velmi nepomoze, ale viem pochopit ten Tvoj strach. Vela sa pytaj, oni ti doktori vsetko beru tak samozrejme a nevysvetlia, beru vsetko rutinne, nevedia sa vcitit. ..Drzim palce, aby babatko bolo v poriadku, anjelik malicky 🙏❤

andrejka1974
20. dec 2020

Moja dcerka tiez mala vysoky tep, kontrolovali na pravidelne na kardio lieky som brat nemusela rodila som vtedy na kramaroch, keby nastal problem isla by na kardiokliniku nastastie vsetko dopadlo dobre a po porode sa vsetko upravilo a kardiologa nepotrebovala ani lekari nevedeli preco v brusku mala problem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre