Alergia na Clexane

simonkato
14. okt 2023

Dievčence po 2tyzdnoch pichania clexane zrazu hrozna alergia . Hematologicka injekcie zmenila na fraxiparin . Tie už picham druhý týždeň ale problém je taky ze po tej alergii mam to bruško nepekné stále zapálené boľavé nechce sa to zahojit. Natieram fenistilom olejcekmi. Poradíte ešte niečo lebo koža ostala taká zhrubnuta že mám problém si pichnúť fraxiparin.

ildiko36
14. okt 2023

@simonkato daj si to do ramena a uvydiš či bude aj tam daaka reakcia, keď ano maju ti zmenit liečbu

simonkato
autor
14. okt 2023

@ildiko36 sama si to do ramena nepichnem a nemá mi to kto pichnúť. Toto je reakcia ešte na staré injekcie len sa nechce zahojit. Injekcie mam už iné.

stellarstar
14. okt 2023

@simonkato ono sa to nenatiera olejčekmi a fenistilom ale heparoidom a nepichaj sa do brucha 🙈 ale do stehien a vzdy meniť. Jeden deň L druhý den P tretí L štvrtý P atď

guudy
14. okt 2023

Natierat heparoidom, ako uz bolo pisane. Mozes si pichat do stehna, kym sa ti zahoji brucho. Modriny aj ‘hrce’ v mieste vpichu su inak bezne. .

trgypadl
14. okt 2023

Do bruska by som si uz nepichala vobec najblizsie obdobie nech sa to zahoji a nevyrobis si este vacsi problém ako je alergicka reakcia.pichaj do stehien, popros niekoho nech Ta picha na striedacku aj do ramien, aby si si nieco podobne neprivodila aj ine. Natieraj heparoidom, liotonom, popripade octanova mast, drz sa

panonia
14. okt 2023

Lioton gel alebo Heparoid a určite striedaj miesta vpichu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre