Ako zvládate horúčavy, keď ste tehotné?

lenka3454
14. júl 2024

Som v 5 mesiaci , a neviem fungovať v tom teple do toho mam cele opuchnute nohy...., ako to zvládate vy?

gaia14
14. júl 2024

ja som v 9tom, kazdym dnom mozem rodit, a nezvladam. von len velmi skoro rano alebo neskor vecer, ak vobec, a cely den sedim/lezim pred ventilatorom. a pit vela vody. keby som nebola uz jak velryba, tak isto idem k vode. ale na to uz sa necitim takto tesne pred porodom.

banalu
14. júl 2024

Mne dal muz namontovat klimu a lezala som pod nou do porodu v oktobri 😂😂😂
Ale teda skoncila som v nemocnici s vysokym tlakom, zhodnotili, ze mi prislo zle z tepla. Kym ma pustili, klima namontovana 🙃

medda_beda
14. júl 2024

Ja som v 4 mesiaci tehotenstvo ešte na mne nevidno, cítim sa ako pred tehotenstvom okrem kondície ktorá je celkom na prd kedže funím jak lokomotíva, ale teplo znášam tak ako vždy.
Potrebujem vodu, schladiť sa.Oveľa rýchlejšie ma bolí zo slnka hlava takže stále mám vonku čiapku.
Najradšej by som bola stále pri vode.

evcagabi
14. júl 2024

Ja som v 9mesiaci a uplne pohoda. Nepuchnem, sem tam som unavena, to zdriemnem cez den cca 2hodiny a fungujem dalej. Neverila som, ze mi bude tak dobre kratko pred porodom

andrejkap123
14. júl 2024

Ja som vo 8 a klima musi ist non stop den co noc. Ani noci nedavam. Vonku sa mi stalo ze mi par x prislo na odpadnutie zle z tepla. Je to masaker. Nic sa neda robit len sa chladit a pit vela vody a preckat…

marcela199
14. júl 2024

Ja som v 8 mesiaci😃 a keby neboli take horučavy tak asi ani neviem že som tehotna😅 mňa udivuje ako veľmi sa dokažem spotiť pri ničnerobeni😅 v noci sa budim cela mokra idem sa osprchovať, cez deň sa snažim byť vo vnutri alebo max v tieni😃

mariac91
16. júl 2024

@lenka3454 som tiež v 5 mesiaci a toto teplo má ubíja. Je to extrém. Ja mám do toho pocit že mi horia spodky chodidiel . Vkuse sa ostriekavam a keby nemám ďalšie deti najradšej sedím doma v tme . Klímu nemáme , do bazéna nemôžem pre rizikové , tak len trpim a chcem aby už to peklo prešlo 🤣 zimu tiež neznášam veľmi dobre ale teraz v tomto stave by som najradšej keby už bolo aspoň tých 20. Ok ešte do 25 znesiem . Ale toto počasie čo je teraz je masaker

sisska96
16. júl 2024

Nie som tehotná. Ale všetko mi lezie na nervy a nechce sa mi nič 😅

beatrice1111
18. júl 2024

@lenka3454
Ja som na konci 1. trimestra estelen a ide ma slak trafit, stale som spotena, neschopna, nic sa mi nechce, ledva zijem🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre