Ako vypiť Glucosepro?

nikusa07
11. nov 2021

Ahojte, viete mi poradiť ako vypiť glucosepro na tehotenskú cukrovku? Mám to celé nalačno vypiť a o 2 hodiny ísť na test? Chápem to správne ? 🙂 ďakujem za odpovede 🙂

michaela66
11. nov 2021

@nikusa07 na nato tiež idem 6 decembra mne kamoska povedala že sú to až tri fľaštičky ale teraz keď som mala poradňu bola tam jedna tehuľka čo akurat to išla vypiť mala len jednu fľaštičku a že no na tri hodiny že to je mna upozornila nato,že sa tam zdržím aby som sa nato pripravila…
predtým nemám jesť moc sladké aspom tri dni ako nato pojdem ..mám prísť ráno na lacno oni mi to dajú vypiť a že tam budem sedieť tak povedala aspom mne …

gvenduska
11. nov 2021

Je to jedna krabička ktorú vam zriedia s cca 500ml vody a to budete musieť vypiť cca do pól bodky a potom vám 3 krát spravia odber každú hodinu a tak zistia
Ja som mala taký postup

lienka.7
11. nov 2021

@nikusa07 ja som mala iba malu flasticku, snad 250 ml. Maju ju aj v benu lekarni.
Prisla som rano, vzali mi.krv, vypila som to a po 2 hod. znova. Pri prvom tehu som mala taky 500 ml napoj, chutovo sladsi ako kofola. Teraz menej ale zdalo sa mi to horsie... prvy krat mi bolo aj spatne, teraz v pohode. ale zvladnes to, neboj.

faery
12. nov 2021

ja som so sebou mala vo flasticke stavu z celeho citrona - ten som si tam naliala (predtym som sa sestricky samozrejme opytala, ci to vobec mozem), inac by som tu sladku vodu nedokazala ani prehltnut (kedze absolutne nemam rada sladene napoje). bolo to cca 5 rokov dozadu, takze netusim, ci sa odvtedy nieco menilo.

vanda323
12. nov 2021

@nikusa07 Mne povedali že to vypijem tam

e1i
12. nov 2021

@vanda323 tiež som to pila az tam. Lebo jeden odber bol nalačno potom som to vypila a o 2 h další

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre