Ako ste znášali Covid-19 v tehotenstve?

3. jan 2022

Ahojte. Som v druhom trimestri a vyšiel mi pozitivny test. Samozrejme karantena a liecim tu nadchu ktoru mam. Zatial ziadne ine priznaky nemam. Mam pri sebe ja Zinnat od obvodnej, vraj ked mi bude horsie mam si to dat. Bojim sa hlavne o babetko. Baby ktore ste prekonali Covid bolo babo ok? MAli ste nejake komplikacie po chorobe? dakujem

jaga18
3. jan 2022

Ono to 99,99% mamiciek zvladne v pohode. Žiaľ jednej z tých 0,01 % ostatných ideme zajtra na pohreb 🙄

domka222
3. jan 2022

Mala som v 38tt. Nádcha, kašeľ, teploty, bolesť hlavy. Držadlo ma to viac ako dva týždne

bolarazjedna
3. jan 2022

@jaga18 toto by som uviedla skôr v diskusii, kde tehotné zvažujú, či sa zaočkovať, či nie. Ale už covid pozitivnej tehotnej to asi nepomôže, minimálne na psychiku 😔 je mi ľúto tvojej známej a jej rodine 😔

Autorka, želám skore uzdravenie. Dodrzuj pokyny lekárov a keby si sa nemala dobre, nečakaj, kontaktuj obvodnu alebo volaj záchranku. Zaobstaraj si pulzny oxymeter.

stratena100
5. feb 2022

@domka222 prosím vás ako ste zrazala teplotu?dávam si Paralen a vlažné sprchy,tiež mám kovid

domka222
5. feb 2022

@stratena100 len paralen, ten mi vždy pekne stiahol

maliny
5. feb 2022

Ja som chytila od dcéry. 2 dni ma boleli nohy a bola mi zima. O 3dni nádcha, upchatý nos, kýchanie, po týždni som stratila čuch a chuť. Žiadne teploty ani bolesti. Striekam si morskú vodu do nosa a sinupret kvapky na zriedenie hlienu. Držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre