Ako odstrániť príčinu zápalu močových ciest v tehotenstve?

katkasisi
6. aug 2019

Ahojte prosim vas ak mi niektorá viete poradiť budem veľmi vďačná. Som v 22tt a od začiatku tehotenstva mávam problémy opakovane so zápalom moč. ciest v kombinaácii alebo na striedačku s nepríjemným pocitom v pošve. Nepáli ma ani nesvrbí, iba cítim že niečo nie je v poriadku. Na zápal moč. ciest som využivala uz 3 atb. teraz posledne som to nejak zvládla bez atb, ale ostal mi tento nepríjemný pocit, akoby mi bolo treba stále cikať. ale cikám už v poriadku. Pred dvomi týžňami mi začali oba problemy naraz dali mi atb (tretie) a mala som aj mierny zapal v posve, tak mi dal dr vaginalne cipky. Preliecila som sa poctivo a potom sme s manzelom obnovili pohl. styk a o par dni znova problem s mocenim ten som preliecila bez atb ako som uz hore spominala par dni bol klud a vratil sa mi hore spominany problem diskomfort v posve alebo neviem kde to je. Mala ste niekto takyto problem? Bojujem uz opakoven 4 mesiace s tymito problemami, ale neviem zistiť, kde robim chybu, dodržujem asi všetky odporučane rady, ale aj tak sa mi to zopakuje, dokonca som si jeden cas davala vyzivovy doplnok vaginalny gel s ktorym to bolo lepsie ale asi to len tlmilo problem. neviem ani co mam dr uz povedat lebo uz tam chodim ako na klavir a mam pocit ze problem sa odstrani nacas ale pricina nie . dakujem vam za kazdu radu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre