Aké je krvácanie pri skorom potrate?

14. sep 2024

Aké je krvacanie pri skorom potrate 5tt max 6tt?
Idu zo zeny aj nejaké kúsky, sliznica zrazeniny alebo skôr cista krv ci je to skor take menstruacne krvacanie? Prepáčte...práve to zažívam.

andrejka1974
14. sep 2024

Išla by som hneď na pohotovosť nech som si istá že je všetko ok

petamich
14. sep 2024

Mne isli aj zrazeniny, kedze vystelka bola vysoka, ovela intenzivnejsie to bolo ako bezna menstruacia

gabus543
14. sep 2024

Keď sa mi spustil potrat išli zo mňa aj zrazeniny aj krv a obrovské bolesti, išla som na pohotovosť kde má vyčistili

januska12323
14. sep 2024

Veď aj pri klasickej menštruácii z teba idú kúsky.

viktorkas27
14. sep 2024

Najprv hlien s malom krvi a ďalší deň krv+zrazeniny menšie.

ivanakal
14. sep 2024

Ja som mala najskor len take krvave spinenie. Postupne sa intenzita zvysovala ako pri menzese... Na pohotovosti skonstatovali potrat.. a potom celu noc zo mna isli velke kusy

evcagabi
14. sep 2024

U mna to bola ako klasicka ms

autor
14. sep 2024

@evcagabi bola tam sliznica a tak? Také tie kusocky? :(

saxana000
14. sep 2024

@januska12323 zo mna nikdy.

saxana000
14. sep 2024

Najprv krvacanie potom spolu s vakom aj obrovske kusy podobne surovej pecienke najvacsia bola ako dlan.bola som 6tt

kiki68
14. sep 2024

U mna to bolo ako menzes, akurat silnejsi a bolestivejsi.

kvetka404
14. sep 2024

U mňa v 6tt bolesti silnejšie, ako pri MS, závrate, triaslo ma, pocit na odpadnutie. Nemala som gestačný vak v maternici, v hre bolo aj mimomaternicové, išla som do nemocnice. To krvácanie bol väčšinou taký elastický hlien s krvou. Nebolo to tuhé ani kompaktné. Do úplného konca aj so špinením to trvalo 8 dní. Bolo to IVF KET, hormóny som vysadila tri dni pred potratom. Vyčistila som sa sama bez kyretáže.
Mrzí ma, že tým prechádzaš a prajem Ti, ab, si to zvládla❤️

autor
14. sep 2024

@kvetka404 hcg klesalo ešte dlho dole? Je to narocne.

autor
14. sep 2024

@kvetka404 ach vďaka za odpoveď, ja zatiaľ krvacam treti deň narazovo čistú krv, čakala som ze zo mňa pôjde aj sliznica alebo kusky a podobne.

zuz0110
14. sep 2024

Najprv len klasicke krvacanie 1-2 dni a bolest sa stupnovala. potom isli aj zrazeniny a ked vysla najvacsia, tak prestali aj bolesti a uz som len spinila par dni.

kvetka404
14. sep 2024

Práveže som bola prekvapená, že išlo hcg k nule za menej ako 2 týždne. Z 860 na 2800, potom v rozmedzí troch dní na 650, ďalšie tri dni 140 a po týžni po potrate už bolo negatívne.
Prvá MS prišla po 3 týždnoch a trvala 10 dní. Veľmi slabé krvácanie prvých 7 či 8 dní, potom silnejšie (ako moja bežná MS 3 dni) už takmer bez bolesti. Pár mesiacov môže MS štrajkovať, to je normálne, neboj.
Tie najväčsie bolesti trvali len deň. Nechcem tu ísť moc do detailov, ak chceš, napíš mi súkromnú správu.

autor
15. sep 2024

Je možné si nechať pichnut niečo na zastavenie krvacania ak by to trvalo dlho?:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre