Absces na kostriči

ruzenakovacova
6. feb 2024

Dobre ranko zeny vedeli by ste mi pomoct som 37+6tt a mam na kostrici znova abces us asi 6 krat pri tehotenstve lenze tento krat sa obavam lebo som ku konci tehotenstvu ....podla vas je to v pohode alebo mala by som ist ku kng mojmu ☺☺
Mam strach ze ohrozujem babätko 😣😣❤

viestta
6. feb 2024

Kazdy infekcny proces v tele ohrozuje ploed, takze pekne krasne zajtra k obvodakovi a pytat si vymenny listok na chirurgiu

dasa234
6. feb 2024

@ruzenakovacova ja som mala sinus polonidalis ako 17 ročná a to sa písal rok 2003. Nakoľko sa mi vytvoril 3x, a v chirurgickej ambulancii mi to lokálne ošetrili (mezokain, vytlačenie hnisu, drenaz) opakovane ma to nebavilo. Nakoniec som si to dala zoperovať, a mam doteraz pokoj. Pri operácii som bola pri vedomí, od pol pása dole som necítila nič...Pri poslednom treťom výskyte som už mala horúčky a na zadok som si sadnúť nemohla. Na operáciu som išla, keď mi to ambulantne ošetrili a miesto bolo v kľude...chod k lekárovi, neriskovala by som zvysenie teploty resp. horúčku...Chod sa poradiť s lekárom, nakoľko si tehotná. On ti určí najlepší postup.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre