8. týždeň a lekár nevidí biť srdiečko

petronela66
1. apr 2016

Prosím Vas o radu som po ivf v 8 tt. Dva krvné testy v centre potvrdili tehotenstvo a pri prvom sone v stredu lekár nevidel bit srdiečko. Je to možné ze by to este nebolo vidiet? Kázal mi vysadiť utrogestan, ze ak je plod mŕtvy tak by sa mal vylúčiť sám. V pondelok mam kontrolne sono. Veľkosť plodu zodpovedal veľkosti v danom týždni. Lekár povedal ze by mohlo byt baby menšie o 2-4 dni. Prosím o nejaký názor. Dakujem

vydrnik
1. apr 2016

Este by som nestresovala,u kazdej zeny to moze byt inac,uvidis v pondelok,ako to dopadne,drzim palecky nech je vsetko.oki a nech srdiecko bije

kikus48
4. apr 2016

@petronela66 v 8 tyzdni by uz malo byt vidiet, ale utrogestan by som nevysadzovala, sla by som za inym odbornikom, aby mi urobil usg a pozrel srdiecko, dalej zobrala hcg ci stupa a az tak nieco riesila. Gyndosi maju necitlivy pristup.

petronela66
autor
6. apr 2016

Uz to lekári vzdali a musim ist na kyret 😞

vydrnik
6. apr 2016

@petronela66 tak to je mi luto,drzim palce nech sa potom coskoro zadari a nech je vsetko.oki

katulinka222
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre