Zmixovanie stravy a veľa vody pri chudnutí

mamulienka2
11. jan 2013

Žienky,ktoré ste sa rozhodli cvičiť.Čo si myslíte ....Koľko vody máme počas chudnutia vypiť?Počula som,že najideálnejšie je vypiť dva litre.No z iných zdrojov mám,že sa má vypiť aj tri alebo štyri litre.Tak ako to je potom.Ledva napchám do seba tie dva litre🙂Ešte mám ďalšiu otázku, či ste sa niektorá stretli s informáciou,že strava pri chudnutí je lepšia,keď sa zmixuje.Myslím tým zeleninu.Ľahšie sa zhodia kilá?Samozrejme cvičiť a cvičiť.Bez cvičenia to nejde.Už sa teším dopredu na Vaše odpovede,či ste niektorá vyskúšali hlavne tú zmixovanú stravu.

xlucia
11. jan 2013

@mamulienka2 mixovat stravu je totalna blbośt, pit vodu treba podla toho kolko cvicis, a teda vypotis a podla toho kolko mas kil. tie obvykle dva tri litre co sa odporucaju sa mysli v ramci toho aj polievka, napr. ak mas vyvar a pod.

erulka77
11. jan 2013

„Množstvo vody, ktoré by sme mali denne vypiť závisí od hmotnosti človeka a od jeho fyzických aktivít.
Na každých 15 kilogramov vašej hmotnosti treba vypiť 0,5 litra vody
Dospelý človek podľa odborníkov na výživu potrebuje najmenej dva až tri litre tekutín, pri fyzickej záťaži, športových výkonoch, chorobe alebo v extrémnych podmienkach dokonca tri až päť litrov.
ahoj takto by to malo vyzerať s pitním režimom 🙂 😉 🙂 😉

ikke
11. jan 2013

mixovana strava nie je blbost, na BBC som videla vyskum, kde davali dvom skupinam ludi tu istu stravu na obed, len jedni mali vsetko rozmixovane do polievkovej konzistencie a prave tito mali dlhsie pocit sytosti 😉
no ale vrchol gastronomie to prave nebol... 😅

martinkatinka
11. jan 2013

Nedávno bola o tom mixovaní reportáž, tak mám pocit, že práve prišla do módy takáto diéta 😀

jazminn
11. jan 2013

@martinkatinka aj ja som to videla tuším v Reflexe bolo, že dotyčná si všetko mixovala a ľahšie chudla...

lucka1987
12. jan 2013

@mamulienka2 tak ja som schudla po poride 13 kil za 75 dni, studovala som vela vela veci o tom ako a akym sposobom aby to bolo co najzdravsie. momentalne sa detoxikujem, ani tak nie koli vahe, ako nejake cm treba dolu a hodne cvicim.. 2 litre sa mi zda dost malo. ide aj o to kolko vazis. ked ma niekto 80 kil, mal by vypit samozrejme viac ako niekto kto ma 60 . ja mam 56 a pijem 3 litre denne, a k tomu 1 hod aktivne cvicim, cize je to akurat... ak sa chces precistit, co je vhodny sposob ako nastartovat metabolizmus, tak je vhodne si vodu prvy tyzden prevarat a vypit cca 3,5 litra.. rano hned po zobudeni pred ranajkami 3 dc potom po ranajkach...
ja to robim tak, ze si napustim 2 litrovu flasu vody, dam ju na stol a davala som si vzd yna zaciatku dna, ze tu 2 litrovku do obeda vypit musim.. poobede pijem menej, a na vecer uz len cucnem, ked citim, ze by som sa mala napit ( vyhnem sa nocnym navstevam wc )
co sa tyka mixovania.. ma to len kratkodoby efekt..
je vhodne sa naucit, aby si stravu dostatocne pozula a jedla dlho, nie vsetko rychlo do seba napchala.. ked si apr na ranajky chces urobit, poviem priklad, mrkvu, jablcko s nejakymi orechmi, tak je dobre si to nastruhat.. predydes tym, ze budes odhryzat velke kusky,
a odporucam zaradit do stravy zasadite poztraviny a vylucit co najviac kyslych, kedze prekyslenie organizmu sposobuje lahke ukladanie tukov a spomalenie metabolizmu.. atd..
nemam to len take googlove rady, ale mam ich overene aj u mna aj u mojho mm 😉

lucka1987
12. jan 2013

@ikke
@xlucia mixovanie blbost nie je, ale ako som pisala. ako nahle si dotycna prestane stravu mixovat, telo nebude na to pripravene a spomalí sa jej metabolizmus a moze dojst k jojo efektu, urcite by som sa k tomuto nesklonila, radsej si jedlo krajat na male kusky a naucit sa ho vychutnavat a dlhsie prezuvat.. poznam to z prace, kedy som do seba napchala polievku aj druhe aj s kavou za doslova 5 minut, a prehltala som kusy masa, ktore som lendva dva krat prezula 😀 😀 😅 fakt potom len clvoeka naduva a netravi mu dobre.
a co sa tyka tych tekutin.. ak chce niekto schudnut, tak by mal vypit urcite viac ako 2 litre ale nie viac ako 4 litre ( potom sa z tela odplavuju mineraly, ktore si nestuhnu v tele splnit svoju funkciu )
ale nepocitaju sa do toho polievky ani kava... proste mala by to byt najlepsie cista voda pramenita, caj maximalne 2 salky denne, ziadne sirupy ani prehnane vela mineralok .. staci cista voda.

anickal
12. mar 2014

andulko ty nemusis chudut si tak krasna

jalucija
13. mar 2014

pred par rokmi som drzala 90 dnovku a zeleninove polievky som mixovala, prislo mi to chutnejsie a nakoniec zrejme je to lahsie stravitelne pre telo ako pevna strava ale aj ta ma svoje miesto v jedalnicku. SKus zaradit rozmixovane polievky, ved ked to chuti detom a dochodcom bude to ok .) A ano zdalo sa mi to sytejsie ako nerozmixovane.

bandura
24. mar 2015

ja som pomocou mixovanej stravy zhodila za mesiac 13kil, kazdej z vas ju odporucam vyskusat 😉

bandura
8. apr 2015

@xlucia nie je to blbost ja som zmixovanou stravou zhodila za 20dni 13kg...

bandura
8. apr 2015

@lucka1987 ako sa prosim detoxikujes?

bandura
13. apr 2015

@mamulienka2 ahoj, chcem sa ta opytat ci este dodrziavas dietku hlavne ci mixujes, ak ano kolko si prosim schudla a za aku dobu? dakujem

bandura
13. apr 2015

@jalucija ja si mixujem mrkvu s petrzlenom a do toho vylejem nizko percentnu smotanu na varenie a ked pijem staci mi polka hrnceka a som hned syta...aj chudnem 😉

mamulienka2
autor
13. apr 2015

@bandura ahojky ja skôr dodržiavam zdravý životný štýl.A dolu mám 30kil a bojujem ďalej🙂Mixovanie stravy už nie,iba napr.acidko rozmixujem s bananikom a tak🙂Velmimalicko mixujem ale ozaj len to acidko s niecim🙂

bandura
13. apr 2015

@mamulienka2 a za aku dobu si dala dole 30kg?

jalucija
13. apr 2015

@bandura mnam to znie super. Sranda, ze si napisala zrovna v den ked uvazujem, ze sa opat hodim na takuto stravu 🙂

bandura
13. apr 2015

@jalucija ja tak podme spolu do toho, hm co povies? uz si niekedy bola na zmixnutej strave?

mamulienka2
autor
13. apr 2015

@bandura dala som dole za 9mesiacov,lenze keby som nerobila sem tam prehresky mohla som dat trosku viac🙂Prehresky vo forme cokolad myslim🙂

bandura
13. apr 2015

@mamulienka2 a kolko si za tych 9mesiacou zhodila a to si 9mesiacou vydrzala na mixnutej strave? ja som vydrzala 4tyzdne na mixovanej strave a teraz sa pokusam o trochu viac vydrzat...

mamulienka2
autor
13. apr 2015

@bandura ta mixnuta strava mi nevydrzala dlho.Chodim sem do jednej skupinky a ti mi otvorili oci,ze sa da najest zdravo,chutne a zhodit kila.Mixujem ako som uz pisala iba acidko z bananom a tak🙂Samozrejme pri tom korculôujem,beham a cvicim🙂Nevydrzala som dlho na mixnutej strave,lebo mi to zdravie kazilo a mala som tazkosti zaludocne,zial

bandura
13. apr 2015

@mamulienka2 ja sa tiez snazim otvorit si oci ale nejde mi to zial takze ostavam pri mixnutej strave len neviem do kedy a co potom 🤐