Zmiernila sa vám po schudnutí celulitída?

24. jún 2023

Tie ktoré ste viac schudli zmiernila sa vám aj celulitída? Nemyslím taku tu decentnú keď je žena chuda a aj na napnutej kozi má vzadu na stehnách troska pase celulitídy, to by mi vôbec neprekážalo ale myslím taku tu skaredu keď je veľa tuku
Mám ju na stehnách aj vpredu, na ramenách..stačí že si troska stlacim stehno a vidno to dost. Avšak dost som pribrala v podstate mám všade veľa tuku preto má zaujíma, či keď schudnem ( aj cvičiť plánujem aspoň čo to) či pôjde aj toto preč
Keď vidím fotky nejakých premien kde bola tucna žena a následne keď schudla vscsinou majú peknú napnutú kozu bez náznaku celulitídy. Fotka ale znesie preto ma zaujíma reálna skúsenosť

tomikejt
24. jún 2023

Ja som štíhla ale celulitídu som mala vždy, zmiernila sa až keď som začala so silovým tréningom. Treba spevniť svalstvo. Stále ju mám ale už je oveľa menej viditeľna.

alenamihal
24. jún 2023

Ja som schudla cca 6kg kvoli zdravotnym problemom ..vyhodila som cukor a pecivo a mne skoro zmizla ,co som bola az milo prekvapena...nehovorim,ze zmizla komplet ale nebola az taka viditelna...

jaond19
24. jún 2023

Minuly rok som pribrala v tehotenstve cez 35kg, celulitidu som mala aj na rukach/ ramenach, teraz po schudnuti 15kg uz na rukach nie je, na stehnach ano, mala som ju aj ako chudé dievca od 15r, no menej viditelnú... takze u mna nezmizne, ale schudnutím/spevnením pokozky, svalov, sa zmierni stav.

kaia
24. jún 2023

Ja som schudla 10 kg, celulitída takmer úplne zmizla 👌

luccija
24. jún 2023

Určite, že sa to zlepší, ale vela záleží od lymfy či nesedis celý deň v kancelárii, pitný režim a hlavne tie naše ženské hormóny.Ak môžeš bolo by dobré chodiť na lymfomasaze

obleckodogymu
24. jún 2023

Som stihla, 10rokov cvičím silovo, nemám skoro žiaden tuk a celkom veľký pomer svalov a aj tak mám celulitídu. Je to dosť aj o genetike, mamina ma super postavu aj vo vyššom veku no odkedy sa pamätám, tiež vždy mala celulitídu.

nevenka
24. jún 2023

Schudnutie urcite pomoze, ale aj cvicenie a este pravidelna lymfodrenaz. Rucna. Ja som zacala, no nedokoncila, lebo beriem lieky, co ma zavodnuju, tak snad sa ich zbavim a potom na to pojdem znova.

autor
24. jún 2023

@obleckodogymu ja napr poznám len veľmi malo žien čo som videla v okoli že sú chudé a mali by nejakú veľkú celulitídu . Skôr len take že na určitom svetle vidno na kozi trosku obrys ale žiadne tie ,,prepadliny,, alebo ako ro nazvať až take tie jamky. Preto som aj písala že myslím taku tu skaredu celulitídu lebo viem aj že kamošky chudé sa riez sťažujú že majú a kadečo používajú na to ale reálne ani pomaly celulitídu nemajú, len take malé obrysy 😊 preto sa aj ťažko hodnotí keď niekto povie že ma a možno nemá taku hroznú ako myslím ja 😃😃neviem ako by som to správne pomenovala alebo popisala, možno tak že napr keď vyzlečená sedím na gauči alebo trebárs vonku niekde pri vode na stolicke a stehnom urobím ,,pohyb,, tak vtedy to dosť vidno alebo keď zatnem zadok tak sú to az take jamky ale pripisujem to hlavne tomu že som fakt necvicila ani nič nerobila, pribrala a teda všade tuk potom to takto vyzerá

chcemradu
24. jún 2023

Ja som schudla a keďže som začala pravidelne piť, čo predtým som s tým mala problém, celulitída vymizla.

ivangeline
24. jún 2023

Nie.