Zelený jačmeň a chlorella GW na chudnutie

27. feb 2024

Ahojte, máte skúsenosti s jačmeňom a chlorellou na chudnutie? Podarilo sa vám vďaka nim schudnúť (nemali ste chute na sladké atď)? Chcela by som dať behom mesiaca dole aspoň 3kg, nakoľko mám teraz náročnejšie obdobie, učím sa na štátnice a nemám moc času na šport a prechádzky, keďže som stále doma pri knihách.

unicornlady
27. feb 2024

Mňa z chlorelly svrbelo celé telo. Chudnúť mi to v niečom nepomáhalo. Nebol to síce môj cieľ, ale ani neviem, prečo by to malo pomáhať pri chudnutí. Akože to čistí telo?

autor
27. feb 2024

@unicornlady chlorellu som kedysi mala, nič mi z nej nebolo a aj mi chutila...Mala by práve spolu s jačmeňom znižovať chute na sladké a celkovo na nezdravé veci...

evelynmozagalega
27. feb 2024

Neschudla, ale je to veľmi zdravé a pravidelne užívam. Chuť na sladké rovnaká, ale ja mám len sporadicky chuť na sladké. Len som čítala, že spirulina má lepšie účinky ako chlorela. Jačmeň je topka na trávenie a proti rôznym zápalom.

minenkak
27. feb 2024

A ako chceš stým schudnúť,ja som ešte pribrala

beahavala
24. júl 2024
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

ahoj, ja uzivam jacmen aj chlorellu od Green Ways, mam spravenu registraciu a objednavam si ich balicek 3 + 1 zdarma, mojim cielom nebolo schudnut ale zlepsit travenie a na to mi teda pomohli

urshullita6541
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
urshullita6541
4. sep 2024

@beahavala tiež tak a je to výborné! mne veľmi pmohli s pravidleným chodením na wc. Pozerala som viacero doplnkov výživy, ale na greenways ma dostal obsah mikroživín, aminkyselín, chlorofylu či stopových prvkov