Zdravé jedlo a chudnutie

vanesa123
26. sep 2014

Zdravim damy 🙂 ak uz existuje takato skupina a je este aktivna tak sa ospravedlnujem. A presmerujte ma 🙂 Chcela by som pridavat fotky ako inspiraciu na zdrave jedla..a zase naopak, sa inspirovat od vas. Ze co a akko papate a kedy.. bolo by super keby sme sa navzajom podporovali v chudnuti 🙂 Co vy na to?🙂

daduska132
4. nov 2014

prosím vás čo jedávate na večeru? s obedmi nemám problém ale nechce sa mi jesť na obed šalát a na večeru zasa šalát..a rovnako aj s raňajkami ... čo jete namiesto pečiva? ako občas si pečivo dám ale nerada by som ho jedla každý deň 😉

ivayoro
4. nov 2014

@daduska132 ja som od januara schudla takmer 15 kg a rano som jedavala a jem 100% ražný chlieb. Ten sa pri chudnutí môže. Ale kto má rád sladké, tak jogurt s ovsennými vločkami, hodinu pred jedením dať do jogurtu, aby zmäkli, alebo večer. Alebo si zvyknem praženicu len s paradajkami, alebo mozarellu s paradajkami. Večer si robím green smoothie a obedujem normálne aj polievku aj druhé, bez obmedzenia.

lucia24101982
5. nov 2014

Ahojte dievcata,ja ranajkujem a veceram ZDRAVE JEDLO.Zostali mi po porode nejaké kila a pekne to ide dole.Stravujem sa 5krat denne,mam vyvazeny jedalnicek.Pokial by ste chceli vedie viac,napiste mi do RP spravy.

dorotka2013
5. nov 2014

@lucia24101982 co znamena "zdrave jedlo" mozes byt prosim ta konkretnejsia? Ja by som chcela schudnut tak 5 kil ale moc sa mi nedari... :(

nyusika
5. nov 2014

@lucia24101982 kebyze sa nehanbis za to, co dealujes, rovno to napises sem...predpokladam, ze je to nejaky koktail typu herbalife...to vas na skoleni fakt ucia, ze mate zatlkat a zatlka, co predavate ?

daduska132
6. nov 2014

@ivayoro v poslednom čase nedám dopustiť na polievku =) niekedy som vôbec nejedávala ale čoraz častejšiu si ju dám... keďže väčšinou obedujem v práci (teda idem na obed)tak si dám aj ja polievku a druhé.. len tie raňajky mi robia problém a večera .. už neviem čo mám vymyslieť aby to nebolo jednotvárne...a aj cvičíš alebo si len začala jesť zdravo?

ivayoro
6. nov 2014

Cvičila som len ráno doma cca 10 min. V podstate len brušáky, takže to cvičenie bolo zanedbateľné. Ale manžel schudol tiež, keď prešiel na môj štýl stravovania. Jemu ražný chlieb nechutí, tak jedol celozrnné pečivo, ale len ráno, zvyšok ako ja. Skús, vysledok je istý. Treba jesť každé 3-4 hodiny a zaraď smoothie. To urobí aj to, že nebudeš mať chuť na sladké. Aj kamoška potvrdila, že keď to pila, tak vôbec nemala chuť na sladké.

ivayoro
6. nov 2014

@daduska132cvičila som len ráno doma cca 10 min. V podstate len brušáky, takže to cvičenie bolo zanedbateľné. Ale manžel schudol tiež, keď prešiel na môj štýl stravovania. Jemu ražný chlieb nechutí, tak jedol celozrnné pečivo, ale len ráno, zvyšok ako ja. Skús, vysledok je istý. Treba jesť každé 3-4 hodiny a zaraď smoothie. To urobí aj to, že nebudeš mať chuť na sladké. Aj kamoška potvrdila, že keď to pila, tak vôbec nemala chuť na sladké.

lucia24101982
6. nov 2014

ja sa nehambim za to,co ranajkujem a veceram....Je to koktejl a vola sa to zdrave jedlo.Ja nemam potrebu nic zatlkat.A samozrejme,ze sa treba aj trochu hybat.Cvicim tak 3krat do tyzdna,podla moznosti,ale aspon 30minut,az potom sa ti zahrieva telo a spaluju tuky....

sonya79
6. nov 2014

ja som schudla od Februara uz 10 kg. viac mi robi problem to udrzat a este trochu potlacit smerom nadol. ALE vecer striktne dodrziavam, ze jem len ZELENE: brokolicu, zelene struky, cukini, spenat a tak. Ale ked som hladna o 9pm tak si este trochu dam aby som nehladovala. Jem pravidelne kazde 3 hodiny a to mi pomaha neprezierat sa 🙂

cajus
18. nov 2014

@lucia24101982 ahoj mozem ta poprosit ked tak skvelo chudnut tvoj jedanicek diky

daduska132
4. dec 2014

@ivayoro problém so sladkým až tak nemám .. to sa viem ovládať skôr mi chýba čerstvé biele pečivo 😔