Zajtra začínam meniť stravovanie

mialm
2. apr 2018

Baby ahojte, od zajtra som sa rozhodla zmenit svoje stravovanie a robit konečne nieco zo sebou.velmi by mi pomohlo len keby ma ma kto povzbudit keby nahodou pride nejaky tazsi den ale dufam,ze to dam...velmi potrebujem sa cítiť dobre ;)

smajliki
2. apr 2018

začni dnes, daj si 10 minút tanca a dobrý pocit začneš mať hneď teraz 🙂

mana85
2. apr 2018

Ahoj idem do toho s Tebou ;)

vieruna
2. apr 2018

Pridam sa. Inak, nerobi mi az taky problém zmenit stravu. Skor potrebujem pridat pohyb. Uff...

poetka77
2. apr 2018

pridávam sa dievčatá, lebo tie sviatky boli náročné 🙂 dokážeme to 🙂

mialm
autor
2. apr 2018

Super baby tak ak sa pridate to by bolo skvele...ja dufam,ze moja pevna vola zvíťazi a dam to...tak zajtra pojdu isto brusaky u mna...

poetka77
2. apr 2018

to by chcelo rozumný plán, aby sme vydržali, hlavne dosiahnuteľný cieľ a pôjde to 🙂 mám rada cvičenie podľa Jillian Michaels, cvičenia sú zamerané na celé telo, odporúčam 🙂

kikul21
2. apr 2018

ja sa tiez pridavam 🙂

zinica
2. apr 2018

Caute kocky, aj ja sa pridám 😉. Skúšam to tu sama doma už neviem od kedy, ja mám problém sa stravovať normálne. Takze skúsim takto sa s vami trochu posunúť 😉

kikul21
2. apr 2018

Mohli by sme si vytvorit sukromnu skupinu 🙂 taku len pre nas a navzajom by sme si posielali rady fotky a taaaak 🙂
@zinica
@poetka77
@mialm
@mana85
@vieruna

poetka77
2. apr 2018

@kikul21 tento nápad sa mi páči👏

kikul21
2. apr 2018

@poetka77 idem spravit dam ju sem 🙂 a pomaly sa popridavajte ktore budete mat zaujem 🙂

poetka77
2. apr 2018

@kikul21 spolu sa lepšie ťahá za jeden povraz 🙂

ewell13
2. apr 2018

Aj ja idem na to kočky od zajtra zacala som sice uz 1.janura ale odvtedy same oslavy sviatky... tak som rychlo skoncila ale od zajtra uz naostro a s vasou podporou snad az do konc...ved plavkova sezona sa blizi treba zamakat ;)

deti95060810
2. apr 2018

myslím, že po sviatkoch zajtra začíname viacerí s úpravou jedálnička...takmer každý pribral aspoň nejaké to pol kg....a hlavne sa nám žalúdok poďakuje...😉

poetka77
2. apr 2018

@kikul21 ďakujem za pozvánku, dúfam, že nám to pôjde 🙂

cikona
2. apr 2018

Ahojte baby, aj ja sa chystám od zajtra začať, som pol roka po pôrode a už sa na seba nemôžem pozerat, tak idem tvrdo na zdravú stranu a viacej pohybu, teda koľko mi moji drobci dovolia..

kikul21
2. apr 2018

@cikona pridam ta k nam 🙂

zutyka
2. apr 2018

ja začínam vždy v pondelok 🙂 ale teraz by som mohla vydržať dlhšie, lebo leto sa blíži 🙂 aj ja sa k vám pridávam

dankovicova
2. apr 2018

Prajem ti veľa šťastia, ja začínam pomaly každý týždeň ale doteraz som to nikdy nevydržala :D

cikona
2. apr 2018

@kikul21 dakujeeeem😊

harmona
3. apr 2018

@dankovicova poviem ti, ze nie si sama, ono ked clovek chce vydrzat tak musi mat silnu vnutornu motivaciu 😉

arcanne2
3. apr 2018

Aj ja sa chcem pridať,síce som už začala ale samej mi to veľmi nejde:/

ada309
3. apr 2018

môžem sa tiež pridať?

jatva
3. apr 2018

Jeee ja by som tiez rada. Zajtra ma caka prve fyzio 🙂

misskisa
3. apr 2018

Ahojte, pridávam sa k vám. Musím so sebou niečo robiť. Potrebujem hlavne zmenu stravy a tak hľadám inšpirácie ale bude dobre sa s niekym navzájom povzbudzovat.
😊

arcanne2
3. apr 2018

Baby tak ako,zaciname? 🙂 Ja som dnes večerala už len mäso so zeleninou a začala som konečne chodit do prace na biku :D dnes som bola prvý raz,ledva sa hybem :D

kikul21
3. apr 2018

@misskisa
@arcanne2 idem vas hned pridat do skupiny 🙂
@jatva
@ada309
@arcanne2

diablikovci
3. apr 2018

ahoj a podla coho ides menit jedalníček? mas dajake recepty? 🙂

juriva
3. apr 2018

Pred ranajkami vypit pohar vody.Rano 2 salky zlteho melona a salka spenatu.zmixovat a vypit.
Denne 8 poharov vody.obed hneda ryza pol salky a zeleny salat 2 salky...vecer si dajte tvaroh a je;)