Začínam s chudnutím. Kto sa pridá?

zuzuzuzu13
1. máj 2014

Tak po Veľkej noci sa toho na mňa nalepilo až až, takže začínam sa opäť dávať do formy a zhodiť prebitočné kilá ešte z tehu 😉 , kto sa pridá??? Začínam presne dnes 1.5 🙂

drobec222212
1. máj 2014

@zuzuzuzu13 ja z velkou radostou 🙂

drobec17
1. máj 2014

aj ja sa pridam, i ked som zacala uz minuly rok Februar 2013 a podarilo sa mi zhodit 13,7 kilo, citim sa uplne inak, a ide to ked sa chce
@drobec222212
@zuzuzuzu13

lucuska011
1. máj 2014

Aj ja by som sa chcela pridat.mohli by ste mi aj nejako poradit prosim?

drobec222212
1. máj 2014

@drobec17 wau a nejake rady 🙂

teress
1. máj 2014

aj ja🙂 ja som už začala..v januari.ale slížim tempom🙂 po vianoviach vaha ukazala 58,5kg...teraz mam 51,5...ale som malička 160cm...do dovolenky by som chcela 49

svetluska82
1. máj 2014

@lucuska011 ja chudnem od februara, ale postupne nejako uberam tempo. Vylucila som biele pecivo, zemiaky, biely cukor, a cestoviny......Samozrejme sem tam zhresim,ale snazim sa viac hybat 😖

drobec17
1. máj 2014

@teress ja byt na tvojom miest budem spokojna s 58,5 , mimochodom mam 161 cm, a po porode som mala 82 kg...kleslo to na 79 ale viac nie a nie, tak som sa zaprela a za rok som dala 13,7 kg dolu a tesim sa ako male dieta....este by som chcela dat 7kg a budem spokojna, teda na 60 kg.

zuzuzuzu13
autor
1. máj 2014

@drobec222212 super tešííííím sa🙂

zuzuzuzu13
autor
1. máj 2014

@lucuska011 jasnéééééééééééééééééééééééééééééé ideme do toho 🙂

lentilka21
1. máj 2014

ja sa pridam tiez ale ja uz drzim dietu od nedele 90dnovu dala som zatial kilo dole. a nedrzim ju prisne!vynechala som ovocny den.menim iba 3dni a samozrejme budem ten 29den - vodovy. moja teta presne takto drzala a schudla17kil tiez vynechala ovocny den. baby ide to. a aj moj muz drzi a schudol 2kg.ideme na to? 🙂 😒

lucuska011
1. máj 2014

@svetluska82 ok skusim uvidim je ma dost velky kus takze by som sa uz mohla zmensit.som zvedava ako dlho mi to vydrzi.

svetluska82
1. máj 2014

@lucuska011 no ja som zacinala tesne pred stovkou 😠

drobec17
1. máj 2014

kam zmizla moja odpoved? no super...napisala som tam asi 15 riadkov, ako som to dosiahla
aaaaa

teress
1. máj 2014

@svetluska82 ja som tiež vylučila chleba,zemiaky, cestoviny..šalat je moj kamarat...pohlo sa to ked som vyhodila dresingy a vymeniala za balzamiko, kávy s mliekom a cukrom sa nevzdam, ani syru🙂 syr a syrové výrobky milujem a čokoladu sem tam musím...a maso musím tiež...teraz sa snažím..ale taký bočik na grile..za ten by som vraždila

babatko37
1. máj 2014

Skúsim to tiež. Chcela by som zhodiť 22 kg a neviem, kde mám začať. Mám problémy s chrbticou, takže veľa cvičiť nemôžem, na rehabilitačnom mi to zakázali - bolesti = žiadne cvičenie. Ale myslím si, že aj chrbtici by bolo lepšie, keby som tie kilá nevláčila so sebou. Nemám problém s diétou ako takou, nie som hladná trebárs z jedál z 90-dňovej diéty, ale po 3 - 4 dňoch mám závraty. Viete mi poradiť ako na to?

drobec222212
1. máj 2014

@lentilka21 v com spociva ta 90dnova dieta a nenastane jojo efekt neviem este som dietu nedrzala lebo nemam velmi pevnu volu

svetluska82
1. máj 2014

@teress ja tiež syru a kavy s cukrom sa nevzdam ani za nic,...Maso ja nemusim, a ked tak vacsinou len hovadzinu a mam rada ryby..Z 90 dnovej som neschudla a z Dukanky mi bolo hrozne zle ....Tak som si vymyselala takuto alternativu diety,,,,

elina25
1. máj 2014

ja už serem celé chudnutie...Už dosť klamania samej seba 😀

drobec17
1. máj 2014

zacala som vo Februar 2013 - vyradila som z jedalnicka LEN vsetko co obsahovalo muku - jednoducho som nejedla chleba, pecivo, nic take, ziadne kolace, sladkosti, nepila som mlieko, ale ked bolo jedlo, ktore obsahovalo mlieko, tak sem tam som si dala, aj syr, aj kavu s mliekom, a aj maso, a hlavne som veeela pila VODU, vzdy pred jedlo, a aj medzi, jedla som normalka, ranajky (aj to az v praci - narychlo), obed z jedalne (cize aj mukou zahustene), vecera nieco lahsie, ale varene kvoli dietatu, uz ked som varila pre neho, tak aj ja som si dala,
vaha klesla do Maja 2013 o cca 6,5 kg potom nie a nie dolu, ale ani hore nie 😀
Jul a August 2013 sa mi naskytla moznost 1xTyzdenne do fitka a hodinu som makala, za 2 mesiace dalsie 4,5 kg dolu, ale zaroven som pridavala uz aj vsetko na jedlo, vratane muky, mlieka, atd. samozrejme kolace este nie, ale sem tam HORKU cokoladu ano, ale iba horku...
Potom fitko skoncilo z financnych aj casovych dovodov, tak sem tam doma, ved to poznate, doma lahko polavite, vo fitku nie, lebo na mna "reval" trener, aby som sa nevzdala, nech makam, ides,ides,ides, vydrz, makaj...atd...ale malo to svoje "caro"
od Septembra 2013 uz papkam vsetko, ale stale plati pijem len vodu, a hlavne vzdy pred jedlom, a v Oktobri a Novembri sa mi podarilo mat Jogu pre maminy v skolke, a sup postupne od Septembra 2013 do Februara 2014 dalsie 2,7 kg dolu...
neni to nic horibilne, ale na to, ze uz necvicim, a uz konzumujem vsetko, vratane sladkosti (to ale kontrolovane), tak je to super...
baby ide to aj bez diet....ja sa diet bojim kvoli yo-yo efektu
este chcem dat dole 7 kg a budem velmi spokojna,

teress
1. máj 2014

@svetluska82 tiež tak ja neviem dodržiavat presný jedalniček...a hlavne nezjem niečo čo mi nechutí...cvičím len také 5minutovky na zadok brucho 1alebo2 denne...ale svalovica na dalšie 3dni ista🙂

https://www.youtube.com/watch?v=-C7IJM7skLk


https://www.youtube.com/watch?v=mGvzVjuY8SY
drobec17
1. máj 2014

@teress to vyzera super,

drobec17
1. máj 2014

ja chcem zacat cvicit, take tie brusaky a potom ze sa das na lokte, a len sa drzis ako pri kliku, najdem foto a poslem

j.a.n.e.7
1. máj 2014

Tak ja začína chudnúť pomaly každý deň a preto mám dobrú výhovorku keď vyjedám deťom sladkosti, že ešte si dám, keďže už potom nebudem môcť 🙂))) Potrebovala by som odľahčiť tak o 10 kg aspoň... rada by som pred letom nabrala formu. Možno s niekým by mi to išlo ľahšie. Aspoň takto virtuálne 🙂

miska2603
1. máj 2014

No ja som zacala pred tyzdnom a nieco. Zacala som chodit do fitka a vylucila zo stravy .pecivo, muku, cestoviny. Papam vela zeleniny, masko kuracie a ryby. Okrem toho papam sunku, syr, vajcia...ale so zeleninou a bez peciva. Dnes som si napr.urobila dietnu verziu cukinovej polievky a bolo to mnaaam. 🙂
Cvicim 4 az 5 krat tyzdenne. Teraz este vydrzat. Mam po tehu 18 kg navyse. Uz aby boli prec.
Tak drzme si vsetci palce a dame to 🙂

lentilka21
1. máj 2014

@drobec222212 http://90-dnova-dieta.php5.sk/ pozri si je jem vsetko akurat to nesmies kombinovat ked maso tak maso a salat ked ryza tak ryza ziadne zemiaky maso a tak mas tu aj skupinu 90dnova dieta ja z tamad mam recepty ake baby radili a vravim nedrzim ovocny den

martina2851
1. máj 2014

Na chudnutie môžem odporučiť kávu lishou slimming coffe. No ak kojíte nebude to pre vás :( Moje výsledky sú 40 dní a -10kg na váhe. Nič zložité, jedna kávička ráno na lačno a je to. Toto bola moja posledná nádej. Všade sa dočítate, že pohyb je najdôležitejší no ja viem, že niekedy naň vôbec nieje čas. Pri mojej práci sedím 10 hodín denne, pomedzi to navariť, upratať a deň je na konci. No toto naozaj fungovalo. 🙂 Už len udržať.

lucuska011
1. máj 2014

@svetluska82 ja uz mam 101 velmi sa hanbim.v minulosti sa mi uz podarilo schudnut ale teraz mi to nejako nejde.som nahnevana sama na seba.neviem ako to zvladnem.

rosa197
1. máj 2014

Baby nechcete sa pridať k nam? Tiež chudneme a sme super naladene a motivované 🙂 pridavame fotky, recepty skusenosti a tak :-P budeme rady 🙂

zuzuzuzu13
autor
2. máj 2014

Krásne dobré ránko moje spoluchudnuteľky 😀 Takže raňajky mám úspešne za sebou a šup šup do krásneho slniečkového dňa v ktorom sa budem čo najviac snažiť pridržať svojho dietného plánu 😉
ináč mohli by sme si každá napísať svoju aktuálnu výšku,váhu a koľko chceme dať dole.....ak by to niekto vedel dať aj do tabuľky, bolo by to super, lebo ja to neviem ☹ a odvážiť sa plánujem zajtra ale číslo to bude brutál 🙄 🙄 🙄

zuzuzuzu13
autor
2. máj 2014

@martina2851 Vďaka za tip, už som si ju aj našla, možno sa na to dám 😉 uvidím zatiaľ to skúsim len tak prípadne ak by sa chceli niektoré pripojiť môžme sa spojiť našla som stránku, kde ak sa objednáva viacej kusov je lacnejšia 😝 , a možno by sa ušetrilo aj na poštovnom a ja by so to potom rozposlala každej 1.triedou a už by si zaplatili len slovenskú poštu 😝 Lebo v tých obchodoch chcú väčšinou okolo 4€ za kuriéra 😢