Začiatočníčka s kalorickými tabuľkami

gitusmezeiova
19. mar 2021

Mala otázka🤔 už tretí deň sa riadim podľa tabuľky, ale zdá sa my že som nájedená až moc. No nič som nepridala do jedálnička len som to rozdelila. Podľa tabuľky. Zatiaľ som sa nevážila až zajtra ale mam pocit ze som neschudla nič. Neviem kde robím chybu alebo to ma byť tak? Nemam moc skúsenosti preto sa pýtam vás ktoré máte skúsenosti ako začiatočničky. A z toho ako aj schudnem? Už mám z toho dilemu 🤦‍♀️ všade pozerám kalórie 😁 Ďakujem za každú radu 🙏

janai1
19. mar 2021

@gitusmezeiova https://www.michaljoseftoth.cz/kalkulačka tu si vypocitaj príjem a riad sa +/- tým aj keď ti vyjde viac ako ti vypočítali KT tie uberajú z bazalneho

lindous
19. mar 2021

Schudnete ib ak bude v kalorickom deficite - teda budete viac energie vydávať ako prijímať ... neviem podľa akej tabuľky ste si to rozdelili alebo o čom presne hovoríte 😅 existujú na internete kalkulačky, kde zadáte nejaké základné informácie o sebe a ono vám to vypočíta koľko kalórií by ste mali prijímať podľa toho koľko chcete schudnúť/pribrať + treba počúvať aj vlastné telo a papať tak nejak intuitívne, keď máte pocit, že ste najedená, tak netlačiť do seba na silu viac, ale ani nehľadovať, radšej pridať pohyb...a na výsledky si treba počkať, 3 dni sú nič, je to beh na dlhú trať 🙂

liz_lemon
19. mar 2021

tri dni a uz cakas chudnutie? to je kratka doba, aby si videla zmenu, a hlavne nie je vsetko len o hmotnosti, radsej sa odmeraj

deedol
19. mar 2021

@gitusmezeiova je tu skupina kaloricke tabulky, pridaj sa tam, baby urcite poradia 🙂

sense
19. mar 2021

No 3 dní je veľmi krátka doba na nejaké vysledky... Počkaj aspoň mesiac ak to máš dobre nastavene, a budeš poctivo vážiť každé sústo výsledky sa dostavia