Za aký čas je reálne schudnúť 20 kg?

4. apr 2023

Je reálne za 4 mesiace schudnúť uvedené kg, keď zaciatocna váha je 107kg?

martinka13
4. apr 2023

Chcelo by to tvrdý režim, ale áno. Otázka je, ako si to potom udržať

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
4. apr 2023

Pomalšie, za rok

deti95060810
4. apr 2023

40 týždňov... aby nevznikol jojo efekt doporučuje sa schudnúť 0,5 kg / týždeň...

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
4. apr 2023

rok

sense
4. apr 2023

Reálne áno, prísna dieťa s veľa pohybu. Udržateľne? To je už diskutabilné. Zdravé je schudnúť 0,5-1 % váhy týždenne. Zo začiatku ide rýchlejšie keďže odchádza hlavne voda

oriesocek
4. apr 2023

ja mna minimálne rok. ak rýchlesjie - samozrejme, ze sa to dá, ale bude to drastické cvičenie a dieta a potom je velka pravdepodobnost, ze kila sa naberu naspat. Kedze take tempo a stravu neudrzis.... a pozor, pri rýchlom chudnutí su este aj ine problémy (trávenie, robia sa zlcnikove kamene, atd.). takze treba zvazit pre a proti a radsej chudnut pomalsie...

isadoraisa
4. apr 2023

Reálne, keby vážne chces, do 3 mesiacov to dáš. Aj bez jo-jo efektu. Vlastná skúsenosť a nejedla som žiadne pofiderne náhrady, alebo doplnky

umpanka
4. apr 2023

Ale, keď aj budeš posilňovať, telo síce nebude mať ešte žiadanú váhu, ale budeš vyzerať omnoho lepšie, aj konfekčná veľkosť bude menšia. A to povzbudí. Snáď by stačilo posilňovať s vlastnou váhou... drepy, kľuky, zhyby.... Držím palce a fandím!

zuziiiii
4. apr 2023

Ja som zhruba za 2 mesiace schudla 14kilo .
Z 92kil na 78kg .
Stále som už pol roka na 77kg ešte 7kil chcem dať dolu 😉

zuzubb007
4. apr 2023

Jasne, ze sa to realne da aj bez jojo efektu, ides z dost vysokej vahy takze nevidim problem, treba jest a ratat kalorie, a idealne minimalne 4 x do tyzdna riadne kardio 50 minut a pojde to drzim palec 😉

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
littlefiona
4. apr 2023

Ja som schudla za tri mesiace 17kg, zdravá strava a tri-štyrikrát do týždňa cvičenie. Váhu si držím už cez dva roky, režim samozrejme ostal rovnaký. Jojo efekt neexistuje, je to len výhovorka, že človek sa vyhladuje a potom po schudnutí zožere aj koňa s vozom a pribere naspäť. Treba sa stále zdravo stravovať a cvičiť, nie zaspať na vavrínoch, lebo veď schudla som.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zobaka
4. apr 2023

to by si musela veľmi upraviť stravu a tvrdo makať, ale 10 kg je reálne, do roka je dokázané, že kolkokolvek kg je možné schudnúť viď. Extrémne premeny

isadoraisa
4. apr 2023

@zuzudrnda jedla som menej, výrazne menej, išla som zo 116 na 96 za 2 mesiace, každé ráno chôdza hodina a párkrát do týždňa posilka, váhy, po posilke bielkovinové jedlá, po 5 som nejedla, ale zas mne sa najlepšie spí keď som hladná, najedená sa neviem vyspat tak dobre a samozrejme veľa vody piť

luccija
4. apr 2023

Nesilila by som to na 4 m budeš frustrovaná, keď to nepôjde tak rýchlo.Dolezite je schudnúť nabehnúť na režim a uvidíš...radšej pomaly, ale isto

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzudrnda
4. apr 2023

@isadoraisa ďakujem. To je skvelý vysledok

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominikac321
4. apr 2023

@zuzubb007 ze "z dost vysokej vahy" 🙈

isadoraisa
4. apr 2023

@zuzudrnda áno, ten pocit že také niečo dokážeš je úžasný a že zrazu aj vladzes robiť veci, ktoré išli predtým ťažšie, stojí to zato 🙂

sella38
4. apr 2023

ja som schudla za dva mesiace 10kg

zuzudrnda
4. apr 2023

@isadoraisa úplne súhlasím. Cítiť sa lepšie,sebavedomejsie,viac vládať a aj obliekanie je ľahšie,krajsie 🙂. Som motivovaná,minimálne tým,nejesť po 17h.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jeanne14
4. apr 2023

Schudla som 20 kg za 9 mesiacov. Šla som zo 75 na 55kg.

petulda333
4. apr 2023

To zalezi ako to budes brat. A kazdy clovek to ma inak. No z vyssej vahy to ide rychlejsie dole. Napr ja pred par mesiacmi som zmenila jedalnicek. Zacala den vodou,jedla kazde 2,5-3h, bez cvicenia a schudla som 10 kg za 8t. A nehladovala som. Zacinala som s vahou 84kg

zuzubb007
4. apr 2023

@dominikac321 tak nechcela som z mega vysokej