Z akých jedál sa priberá najviac, hlavne na zadku?😃

patressm
12. jan 2021

Sok veľmi chudá potrebovala by som fakt pribrať lebo vyzerám nezdravo chudá... Prosím poraďte ďakujem.

lindusss2016
12. jan 2021

Zo ziadneho jedla nepriberies cielene na zadku. To, kde sa ti budu usadzat tuky, zavisi od tvojho typu postavy. Pribera sa z tvarohov, syrov, sladkosti, peciva. Skor z coho sa nepribera? 😁

oli18
12. jan 2021

Dufam, ze ten dodatok v nazve temy nemyslis vazne.

limetka69
12. jan 2021

Pribera sa z kombinacie tuky+sacharidy. Kde sa to ulozi je vec genetiky.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuchtturm
12. jan 2021

@zazvorka87 prienik americkej kultury na Slovensko...v Amerike su az chorobne fixovani za zadky.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meluela
12. jan 2021

@zazvorka87 teraz je myslim ten novy ideal krasy .. ze extemne chudy pas a sice vysportovany, ale velky zadok

meluela
12. jan 2021

@patressm radsej zacni cvicit silove cvicenia, dostatok kvalitnych bielkovin, kvalitne tuky a budes mat krajsiu postavu nez ked len priberies jedenim sprostosti

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meluela
12. jan 2021

@zazvorka87 vsak to .. je fajn cvicit a zdravo sa stravovat, ale zasa venovat tomu vacsinu casu a energie je trosku skoda

0silvia0
12. jan 2021

@zazvorka87
@leuchtturm to aj muzi sa z ceckov preorientovali na prdele, ci len zeny si pestuju riciska?

patressm
autor
12. jan 2021

Ďakujem všetkým

leuchtturm
12. jan 2021

@0silvia0 neviem, treba sa opytat chlapov. Mne sa tie velke prdele nepacia a ani nechapem, preco si ich niektore zeny nechavaju zvacsovat. Ale co by podaktore neurobili pre vacsi pocet followerov na socialnych sietach.

patressm
autor
12. jan 2021

@leuchtturm ja si myslím, že každa žena by mala mať rici cici

0silvia0
12. jan 2021

@patressm mala nemala, kazda nemozeme byt rovnaka... ked chces byt prdelata, tak cvic a jedz👍

leuchtturm
12. jan 2021

@patressm skor by mala mat rozum 😉

lucpro1
13. jan 2021

haha ked toto citam, keby som vedela, z ktorych jedal sa pribera na zadku, tak by som ich prestala jest 😀 toto ma teda rozosmialo 🙂 treba zacat cvicit, ale silovo a jest bielkoviny 🙂