XL-S Medical Direct - skúsenosti s chudnutím

visnacka
15. jan 2017

Schudli ste už niektorá pomocou liekov ? Ak áno prosím skúsenosti, ak nie tak potvrdte že to je hlúposť.😀

sissy27
15. jan 2017

@visnacka veď si prečítaj, čo je tam tými malými písmenami... že máš dodržiavať racionálnu životosprávu a pravidelne športovať...ale keby si toto dokázala, tak to ide aj bez zázračných tabletiek, že? 🙂 žiadne lieky neschudnú za teba... teda áno, anorektiká, z ktorých väčšina (ak nie aj všetky) sú skoro v celej EU zakázané... ale aj tie ti len pomôžu schudnúť, nie udržať si nové telo...

darmord
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
visnacka
autor
15. jan 2017

@sissy27 ja nepíšem že potrebujem schudnúť 😉 iba chcem vedieť názory na tie lieky, či niekomu pomohli 😀 pretože si osobne myslím že lieky na chudnutie je totálna hlúposť 🙄

darmord
15. jan 2017

Tak ja som za pomoci nich schudla takže zaberajú ale treba vedieť aké.
Lieky za 5€ asi nezaberú :D Vieš :D

evittam
15. jan 2017

@darmord Jasneeeeee. Lieky za 100Eur zaberaju....A ty si nic nerobila, jedla si vsetko a bola si vyvalena na gauci.....😁😁😁

evittam
15. jan 2017

@darmord A "doveryhodna" stranka-ked mi ju ani neotvori a upozorni ma na nebezpecny obsah....Chod spamovat a rozdavat hluposti niekam inam.

evittam
15. jan 2017

@visnacka Ano,mas pravdu-vsetky "zarucene" produkty na "chudnutie" su totalna hlupost-a je jedno ci stoja 5 alebo 500 Eur...😉
Tomu, ze nieco take existuje veria uz len hlupi a zufali ludia....
A ano existuje nieco take ako pise

evittam
15. jan 2017

@sissy27 ...ale s takym niecim si mozes tak maximalne znicit zdravie....

sissy27
15. jan 2017

@visnacka načo sú ti názory, keď ich nepotrebuješ 🤔 hovor vieš komu... To ako keby som sa ja pýtala na kočíky, hoci o druhom dieťati neuvažujem 😏
@evittam no preto sú aj zakázané... Ale zas aj ibalginom si vieš dosť poškodiť, a je voľnopredajný... Alkohol a cigarety tiež nie sú neškodné a dostať všade bez receptu... A tiež sa z nich chudne 😏

marcelatje
15. jan 2017

@visnacka ja skusenost nemam lebo som nazoru ze ak nepohnem ritou mozem sa pchat aj nebeskou mannou a ta rit mi aj tak len porastie 😂 ale raz som o tychto tabletach citala ze maju zeny potom nejake "mastne" prdy......no neviem, neviem velka rit a na nej este flak v najnevhodnejsej chvili.....nepriiiiijemna situacia 😨😂

visnacka
autor
15. jan 2017

@sissy27 moja ja chudnúť nepotrebujem 😉 len som chcela vedieť lebo sme maly o tom debatu doma. Tak isto mám diskusiu o tehotenstve a niesom tehotná 😅 to že sa o niečom bavíš neznamená že ťa to musí trápit 😀

visnacka
autor
15. jan 2017

Milujem kks také ženy čo sa strašne radi starajú 😀 pýtam na tu na lieky a nepíšem o tom že potrebujem schudnúť ja 😀 jednoducho ma zaujíma že či to zaberá keď všade to ponúkajú ludom. Ja som sama toho názoru že pokial nebeháš necvičíš a nemáš zdravú stravu tak neschudneš 😀 pokial by ste si poriadne čitali môj príspevok prvý vedeli by ste že mi to prišlo smiešne že lieky na chudnutie 😝

hannna14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
visnacka
autor
16. jan 2017

@hannna14 tak teda zaberajú lieky na chudnutie alebo nie ? Sa z otcom snáď o tom nedohádam 😀 tak teda hovoríš že ty si po liekoch schudla. Tak ako to teda je ? Musela si ale pri tom samozrejme cvičiť a mať aj zdravú stravu ?

simca06022011
16. jan 2017

Moj nazor je taky, ze IBA s liekov sa neschudne, ale napr. ak ma niekto vysoku nadvahu a iba zmena stravovania a nejaky pohyb nestacia na nastartovanie tak lieky mozu pomoct, aj ako motivaci, ze ked uz to jem nebudem sa napchavat :D... Ja som pred 100 rokmi skusala nieko ako XLS, neviem ako sa volali, isli v reklame.... a veru maju iba jediny efekt podla mna a to ze z nich prehana. Urcite ovplyvnuju travenie a ci dobrym sposobom neviem... Mne dlho po priberani a nechudnuti, napriek tomu ze som bola ktivna a nezmenila som ani stravovacie navyky k horsiemu diagnostikovali PCO, lekar rovno povedal ze ani bez liecby by som neschudla, nakolko tie hormony nepracuju ako maju... po liekoch som chudla samovolne a ak budem chciet viac uz budem musiet zacat makat :D

hannna14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
16. jan 2017

@visnacka Ty chceš naozaj uveriť takýmto "bludom", že niekto sa pchal len nejakými tabletkami a nič viac nerobil, len ležal na gauči a možno vysadil fast food?! No to určite! A ak tak jedine taký človek čo išiel z nejakého "fajného" trojciferného čísla - tam potom určitá možnosť je - ale to by sa mu pri vysadení fast foodu a upravení porcii podarilo aj bez nejakých "zázračných tabletiek".
Booože, že si ľudia nechávajú takto "vymývať mozgy".....A to fakt nič v zlom - myslím to všeobecne. Fakt sa nájde ešte kopec hlúpych čo tomu uverí......😉

visnacka
autor
16. jan 2017

@evittam ja sa iba pýtam 😀 či to je možné 😅

evittam
16. jan 2017

No nie -nie je - a tieto "bludy" vyššie sú len na zasmiatie - alebo teda možno na reklamu danému výrobku - dosť chabé - nejaké kapsulky......😂

darmord
16. jan 2017

Mne kolegyna poradila toto:
http://bit.do/c4Mx6
Schudla neuveriteľných 11 kíl za mesiac takže kolbúk dole :D

evittam
16. jan 2017

@darmord Uz aj tu to spamujes?! Ta stranka je nedoveryhodna.......

peps8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matasok001
15. mar 2024

@darmord dobry den,ake lieky Vam prosim Vas pomohli?Dakujem.