Vyznáte sa niekto v cvičení?

nika_val
26. júl 2022

Chcela by som sa iba spýtať či sa niekto aspon kusok vyzná v cvičení.. chcela by som spevniť zadok a mierne zhodiť s brucha
Ale ja neznášam cvičenie typu brušáky, drepy, kliky a podobne.. nebaví ma to, neviem sa k tomu prinútiť
Ale mám doma tento stroj a chcela som sa spýtat či by sa dalo len pomocou jazdy na tomto dosiahnuť to čo ja chcem.. 😀🙈🤷‍♀️
Plus začala som dodržiavať prerušovanu hladovku 16/8
su dni kedy to mám aj že 12/12 😀
Inak nejedávam nejak extra zdravi ale ani nijak extra nezdravo..
Čo myslíte som moc naivná že by to takto išlo a podarilo sa mi to? 😁😁

martinka13
26. júl 2022

Zaregistruj sa na balance.tv a cvič HIT-ko....

nika_val
autor
26. júl 2022

@martinka13 no čo som pozerala to je presne typ cvičenie čo neznášam a neviem sa nijak donútiť to doma cvičiť 😁 preto rozmyslam nad touto variantou

nika_val
autor
26. júl 2022

Tento stroj mame doma 😁 zabudla som pred tym pridať foto

mmoni89
26. júl 2022

@nika_val až tak sa v cvičení nevyznám niesom žiadny odborník, ale cvičím intenzívne od januára. (kila navyše po pôrodoch) no a úplne najhoršie je to s bruchom ver mi. Teda to je hlavne o strave a správnych cvikoch na brucho. Myslím ze na brucho ti toto moc nepomôže. Ja striedam HIIT a potom zvlášť cvičenia na brucho, iný deň zas stehna zadok

nika_val
autor
26. júl 2022

@mmoni89 aj som si myslela že to tak bude 😁
Nevadí jazdniť na tej srande ma baví tak uvidim časom ake budu zmeny a možno časom sa nejak prinútim robiť tie klasicke cviky.. ja mam k tymto cvikom vybudovanu nenavist zo školy ešte a kvoli tomu sa neviem donutit začat takto cvičiť 🙁

martinka13
27. júl 2022

@nika_val ak budeš cvičiť aj len na top rotopede a obmedziš stravu, určite schudneš. To máš také kardio. My sme to mali doma a mňa toto zas vôbec nebavilo. Preto som Ti vravela o tej TV. Tam predsa aj tie svaly ponamahaš. Ale ved každému, ako vyhovuje. V každom prípade je najhoršie prinútiť sa....

nika_val
autor
27. júl 2022

@martinka13 ved toto že prinútiť sa 😀 a k tomu stroju sa viem prinut skor ako ku klasickemu cvičeniu to som aj skúšala ale proste po par minutach som bola až otravena z toho
Zatial čo na tom stroji pekne 30-40min vydržím 🙂

martinka13
27. júl 2022

@nika_val tak super. Trochu upraviť stravu a isto to pôjde dole. Možno pár brušakov k tomu

bambinomio99
3. aug 2022

@nika_val nemusíš robiť len brusaky máš aj plank zostavy ktoré sú účinnejšie , máš cvičenie s gumou na zadok a trvaju 10-15 minut skombinuj to so strojom a máš celkom dobrý záber