Výsledky diét

moonym
5. okt 2015

Zaujímalo by ma, koľko ste najviac schudli, s akou diétou a za ako dlho 🙂

bonaqa2013
5. okt 2015

najrýchlejšie sa chudne po strate niekoho veľmi blízkeho. Chudneš a chudneš aj keď už nechceš....

susu29
5. okt 2015

Presne, u mna psychika, za mesdiac 10kg ani neviem ako!

natalym
5. okt 2015

No a ešte robota, keď sa nestíhaš ani najesť.

maminkynafazulka
5. okt 2015

Dostala som sa na 50kg z cca 56kg +- ..🙂 viem nieje to moc ale mne to dosť zdvihlo sebavedomie 🙂 ..🙂 a bolo to úplne jednoduché..🙂 strava 5-7x denne.. 🙂 veľá vody,veľa pohybu.. behanie 15-20 minút na rozohriatie a 45-60minút cvičenie s vlastnou váhou nech to má aspoň nejaký efekt a za akú dobu? tak to Vám už presne nepoviem lebo som mala začiatočnícke prehrešky :D ale treba zo zmenou stravy postupne lebo ak spravíte rovno zmenu v strave vydržíte tak týždeň a vrátite sa späť k starej strave..🙂 ak chcete napíšem Vám k tomu viac.. stačí mi napísať správu..🙂

3kvietok3
5. okt 2015
Používateľ 3kvietok3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 3kvietok3.

Ja som minulý rok v marci začala s keto diétou a schudla som 10 kg do jedného mesiaca (zo 64 na 54). Inak som sa pod 60 kíl nevedela dostať už dlhé roky - to od vtedy, čo som držala jednu drastickú diétu 😠

dataline
5. okt 2015

najviac cca 10 kg z 62 na 52 (svadobná váha 🙂) som schudla vtedy, ked som varila bez olaja (alebo min olejom), vacsinou na pare a dodržala som stravu 5-6 denne a mensie porcie. Žiadne cvičenie (to nie je moja parketa). Trvalo to dlho, asi rok, postupne som schudla, pomaly. A vydržala som na tej váhe iba niekolko mesiacov, lebo prislo dalsie tehotenstvo.

matkakovacova
5. okt 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

Ahoj, ja som schudla s 90 dňovou diétou: http://www.mojavyziva.sk/90-dnova-dieta-jedalnicek/ (krásna téma na fóre je aj sem na modrykonik), no a podarilo sa mi dať z 64 na 53 kg 😉 ale trvalo to dlhšie, ale upravila som jedálniček a všetko bolo časom zrazu fajn 🙂

bosoriak
5. okt 2015

Schudla som zmenou stravy (casto a menej jest, vela zeleniny a ovocia a vecer ziadne pecivo). Zo zaciatku som cvicila Jillian Michaels, potom uz to nebolo treba. A vela pohybu, s 2 detmi ale nebol v tomto smere problem.

moonym
autor
5. okt 2015

@maminkynafazulka neviem či má niekto ešte podobný problém ale často a málo to bol v stravovaní vždy môj problém. Stále som mala pocit že som hladná a mala som nenormálne chute, preto mi to vydržalo krátko. Myslíš že som robila niečo zle? 🙂

moonym
autor
5. okt 2015

@3kvietok3 to znie super 🙂 a udržala si si váhu?

moonym
autor
5. okt 2015

@dataline ani olivový si nepoužívala?

barcelona94901
5. okt 2015

@moonym 37 kg ,par mesiacov,bez diety,dostala spm rozum a zacala spm jest a hlavne pit ,no a ziadny jojo efekt a ide to dole dalej ,jem vsetko ,ale zdravsie a castejsie

moonym
autor
5. okt 2015

@matkakovacova dodržiavala si ju aj po 90 dňoch? Ale vyzerá dosť striktne, neviem či by som to vydržala tých 90 dní 😀

dataline
5. okt 2015

@moonym ked bolo treba tak olivový ale velmi málo.

3kvietok3
5. okt 2015
Používateľ 3kvietok3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 3kvietok3.

@moonym od vtedy som nepribrala nič, stále mám tú istú váhu - už je to rok a pol cca. Prechádzala som z nej postupne a potom som sa stravovala zdravo vo väčšine (v pohode som si občas dopriala aj sladké, nezdravé atd...)

moonym
autor
5. okt 2015

@barcelona94901 tak to ti gratulujem len tak ďalej 🙂 a akú si mala pôvodnú váhu?

moonym
autor
5. okt 2015

@3kvietok3 ako si sa stravovala, čo si si pripravovala?

3kvietok3
5. okt 2015
Používateľ 3kvietok3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 3kvietok3.

@moonym Tak celá diéta je založená na zníženom príjme sacharidov. Čiže počítanie, váženie atd. To je presne to na čo som ja som nemala čas ani nervy. Preto som si papaníčko nepripravovala sama ale objednávala z ketofit.sk 🙂

ragulca
5. okt 2015

25 kg od 1.6. doteraz

pukinka11
5. okt 2015

@ragulca Môžem vedieť s ako diétou? ďakujem 😎

ragulca
5. okt 2015

@pukinka11 bielkovinova, alebo Atkinsonova