Vypuklé spodné brucho rok po pôrode

michaelove22
10. mar 2023

Ahojte zienky, som uz rok po porode, postava je ok, aj povodna vaha, ALE problem je spodne brucho. Ked stojim sa to este da,zavisi od toho ako som najedena😀 Pruser je ked si sadnem, vtedy sa vypuci to spodne brucho, cvicit cvicim, sice bez trenera ale nejak extra sa to nezlepsuje..Ako ste to mali vy? Viete mi odporucit co s tym? Diastazu nemam na 100% 🫠

mamatroch
10. mar 2023

Ja mam to iste. vaha tiez ok, ale to brucho... a hlavne tie pohlady a pytanie sa poza moj chrbat, ci nie som tehotna... no co Ti poviem... ja som po porode cez styri roky, taketo ho mam hlavne posledne dva roky... a to som poslednych 7 rokov cvicila, kvoli chrbtici sice, no ale aj tak... nedavno som zacala cvicit SM system a cviky zamerane na svaly hlbkovej stabilizacie, tak som zvedava, ci to prinesie uzitok aj v tomto smere...

michaelove22
autor
10. mar 2023

@mamatroch drzim nam palce🙂

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dididudu
11. mar 2023

Ja som rok a pol po pôrode tiež všetko v pohode len spodné bruško mám a to mi strašne vadí.. zaplatila som si trénera cvičím s ním už mesiac stiahla som si kalorické tabulky a veru že teraz už po mesiaci badam že to bruško je omnoho menšie... V stoji už nieje vôbec a keď sedím tak o polovicu menej ako pred tým

dididudu
11. mar 2023

Tie kalorické tabulky sú najdôležitejšie treba byť v deficite.. darmo budete cvičiť keď budete prijímať viac kalórií ako máte.. nieje to nič strašné ja som sa tiež toho bála. Varím normálne pre celú rodinu jem všetko doprajem si aj sladké len ide o ten deficit