Vitabox - krabičková diéta

nitrankanr
6. feb 2013

Má niektorá skúsenosť s touto stravou, diétou? Budem rada, za každý postreh.

samara1609
6. feb 2013

@nitrankanr no..je draha🙂))))

zivika
6. feb 2013

@nitrankanr schudnut, schudnes, znama to skusila, ale ked sa po skonceni budes stravovat tak, ako doteraz, priberies to naspat 🙂 oni ti budu vozit jedlo, ktore ma tusim 6000kj (na den)...ak neriesis financnu stranku a samej sa ti nechce, alebo nemas cas trochu sa venovat tomu, co jes, kludne chod do toho, aspon sa naucis, co by si asi mala jest a ked v tom budes aj po skonceni pokracovat, moze ti to pomoct 😉 pre uspokojivy vysledok by som doporucila aj nejaku aktivitu, nech lepsie spalujes 😉

dolla
9. feb 2013

Aj ja vaham nad nou.. Baby kolko ste schudli, co mate skusenost? Po porode som vela pribrala, tak chcem skusit???

k_a_j_k_a
9. feb 2013

@nitrankanr Ahoj. Nasi to maju a su spokojni. Funguju tak od oktobra. Je to drahe, ale pre nich je to hlavne pohodlne. A obaja schudli, bez pohybu, mamina 5 kg, tatino 8kg. vyhodou je, ze maju jedlo 5x denne, nic nezostava a kazdy den maju ine. A varia dost rozmanite jedla a aj take veci, co clovek normalne neje- spalda, vela zeleniny, orechy a pod. Niekedy su tam naozaj zaujimave jedla. Len je to nieco, co mne ako normalnemu cloveku, co moc nezaraba a ma dve male deti, pride dost drahe.

dolla
4. mar 2013

Tak ja som do toho isla.. Jedla sufajn.. Chutit chuti.. Schudla som za 3 tyzdne 3 kg.. Co sa mi zda malo.. Za tolko penazi.. Cakala som vacsi ubytok vahy..

emussa1
11. sep 2013

.. ja som pol roka brala od jednej firmy z CR, ale uz nie su v ZA, co je velka skoda, lebo boli perfektny .. nepotrebovala som vela schudnut, ale vyhovoval mi ten sposob stravovania .. a zo 62 kg som sa dostala na 55kg co mi uplne vyhovovalo .. mali pestru stravu a chutovo velmi dobru .. potom som zacala brat vitabox a nemozem si pomoct, nic moc :( .. dost ma sklamali, lebo za tie prachy som cakala viac .. firma z CR robila take jedla, co si sama asi nikdy nespravim, alebo teda sa mi s tym prplat neche a vedeli perfektne skombinovat chute .. tento tyzden s Vitaboxom koncim a budem si to pripravovat sama .. ako sorry ale sacok caju si viem aj sama pribalit do desiaty .. a nasypat ovsene vlocky so semiackami tiez .. takze bude to trosku pracnejsie, ale hor sa do samostatneho zdraveho stravovania ;) ..

merry1001
23. jan 2014

Aktualne skusenosti s Vitaboxom?

vera777
2. feb 2014

...ja mam za sebou prvy mesiac s Vitaboxom a som velmi spokojna. Schudla som 5 kg a to bez pohybu. Sice som si povedala ze budem chodit cvicit, ale snad dalsi mesiac 🙂)) Jedla su podla mna super, vsetko mi zatial chutilo a to som dost vyberava.. mala som celodenne menu s piatimi chodmi, su to sice mensie porcie, ale po tyzdni som si uplne zvykla a nebyvam vobec hladna. Myslim ze je to vyvazene a ti ludia fakt vedia co robia 🙂 Sice su najdrahsi na trhu ale ako vyhodu v porovnani s inymi konkurencnymi firmami s krab.dietami vidim to, ze jedlo nosia rano cerstve, do dalsieho dna si odkladam ranajky a desiatu, kamaratka ktora ma krab.dietu z inej firmy dostava vecer cely balicek a vsetko ma vlastne na dalsi den..to sa mi moc nepaci. Dalsia vyhoda- k obedu mam v cene aj polievku, ine firmy si to uctuju ako polozku navyse. A prijmaju platbu aj gastrolistkami..ine firmy vacsinou nie..
Takze ja idem s radostou pokracovat aj dalsi mesiac, akurat zmenim celodenne menu za poldenne, cize bez ranajok a desiaty, to si zvladam spravit aj sama, obkukala som co som mavala prvy mesiac 🙂

spekulantit
13. máj 2014

Krabičková diéta na slovensku je ešte v plenkách , v čechách je asi cez 20 firiem. Tu je asi 4-5 firiem čo to rozváža. Najviac mi zatial vyhovuje táto > www.dieta-rozvoz.sk , mám niečo cez 120 kg a žerem ich diabeticku stravu a darí sa mi celkom , dal som dole uz nieco cez 15 kg behom 2mesiacov. To sa sám čudujem pretože žerem aj mc donald a fast food pracujem ako programátor takže moc pohybu nemam. Ale krabickova dieta bola najlepsia volba pre mna , donesú mi to rovno do úst :D

franceas
4. jún 2014

ahojte,mne trvalo asi 10 dni nez som si na to zvykla ale potom som napriklad prestala mat chut na sladke a hlavne sa po nej citim lepsie...vyskusala som uz vela krabickovych diet ale najviac mi chutila od www.ffmenu.sk a aj som po nej najviac schudla...uz ju papaju aj moji rodicia a su s nou tiez spokojny

rodericka
19. jún 2014

Caukoo 🙂 Ja som vyskusala vela firiem krabickovej diety a ostala som pri www.pohodlna-dieta.sk , dokonca vela mojich znamych sa stravuje cez www.pohodlna-dieta.sk a nevedia si vynachvalit. Kvalita jedla, Cena, Výsledky, Pristup,Servis. Po vyskusani od viacero firiem mozem povedat ze su na trhu číslo 1 . Urcite nebudem menit. Len niektorym nebude vyhovovat ze robia rozvoz v Bratislave-okolie a záhorie. Rozvoz maju Zadarmo. Ine firmy si uctuju cenu za rozvoz..

petraslov
30. jún 2014

Ja som sa dala na vitabox a zatiaľ idú kilá pekne dole. Chcela by som poprosiť tie, ktoré sa v budúcnosti rozhodnú zaregistrovať na stránke, či by pri registrácii mohli uviesť, že ich odporučil známy a či by ste boli také milé a uviedli tam potom moje ID? V prípade, že by ste to chceli takto urobiť, napíšte mi IP a ja svoje ID pošlem tiež cez IP. Ďakujem pekne 😉

minnie55
1. mar 2015

Ahojte 🙂 Ja by som sa chcela opýtať, či sa pri výbere menu riadite váhou - sú tam na výber tri možnosti SLIM, FIT a VITA a sú rozdelené podľa toho, akú máte hmotnosť. Rozdiel je len vo váhe jedál, alebo aj v ich zložení ?

zienka1010
12. mar 2015

Tu je moja recenzia na vitabox: S Vitaboxom som bola spokojná tak pol na pol. Mala som ich celodenné menu na mesiac. Za najväčšiu výhodu som považovala to, že som nemusela chodiť nič nakupovať, nič si variť a netrebalo umývať skoro žiaden riad. Zoznámila som sa s kopou jedál a ingrediencií, ktoré som predtým nepoužívala. Niektoré jedlá mi veľmi chutili, ale našli sa aj také ktoré si už radšej nedám. Najviac mi chutili vaše obložené cereálne bagetky, ryby na všetky spôsoby, ovocné šalátiky s orieškami a obedové polievky boli všetky vynikajúce. Čo sa týka jedla, tak mi chýbalo viac zeleniny, či už k obedu (šalátiky boli veľmi malinké) ale aj celkovo počas dňa. Taktiež mám rada mäso a aspoň raz do dňa ho potrebujem a tu sa stávalo dosť často, že celý deň bolo bezmäsité jedlo. Kedže chodievam vo voľnom čase aj cvičiť, tak som musela nedostatok mäsa nahradzovať proteínovými nápojmi. Čo sa týka veľkosti porcií, tak to mi bohate stačilo a dokonca sa mi niekedy zdalo že olovrant a večera boli až veľmi veľké. Veľkosť menu som si vybrala presne podľa hmotnostných pokynov na vitabox stránke. Taktiež musím pochváliť ochotu personálu. Donáškarka bola veľmi milá, vždy veľmi ochotná aj keď sa náhodou stalo že som jedlo potrebovala doniesť inam vždy mi ochotne vyhovela. Určite sa od nich chystám ešte ochutnať obedové šaláty. A privítala by som keby sa dalo pri celodennom či obednom menu vybrať aspoň z dvoch variant jedál (mäsité/ bezmäsité), tak by si každí vybral podľa svojej chuti 🙂 Vitabox odporúčam každému, kto nemá čas si variť, neoplatí sa mu variť pre 1-2 osoby, chce sa zdravšie stravovať a má chuť ochutnať plno nových receptov a surovín. Ďakujem 🙂 .... S vitaboxom som aj niečo schudla, hoci to nebol môj zámer prečo som si ho objednala. Hlavne som sa chcela naučiť stravovať sa 5x denne a mala som čerstvú a varenú stravu okrem obeda aj na večere, čo by som si ja určite nestíhala takto variť. 🙂

minnie55
12. mar 2015

ja mam vitabox uz druhy tyzden a som strasne sklamana. Nikdy viac!! V utorok sme mali na desiatu 6 bobuliek hrozna a 4 kusky vlasskych orechov. 2 hrozna boli zhnite. To iste obedovy salat - stara zhnednuta zelenina. Vcera na ranajky mal byt jogurg s ovsenymi vlockami a ovocim - vlocky chybali, na desiatu mal byt grapefruit s mandlami, mandle nikde.... fuj. Za tie peniaze, ze sa nehanbia.

veriine
19. mar 2015

ja som prave 2 mesiace na krabickach cez pohodlna dieta.sk ( v pomere 4 dni v tyzdni). Zaviedla som to preto, ze travim 12h v praci /teda mimo domu a mesta kde bývam/, a v okoli zamestnania mame 2 jedalne, kde sa odmietam stravovat. Co sa tyka firmy Pohodlna dieta, rozhodla som sa na zaklade studovania recenzii. Keďže som náročná, tak na môj vkus varia v priemere jedlé veci, pretože musím predsa niečo jesť v tej robote.Co sa tyka chudnutia, tak za 2mesiace isli dolu -3kg (z 53,8 na 50,8kg). Na to, že 3 dni sa stravujem inak (domáca strava) a 4 dni inak (krabičky) je to celkom v poriadku. Nepotrebovala som extremne znizovat vahu.
PS: sport k tomu nie je ziadny, nemam na to cas momentalne. 😀

beatka86
10. apr 2015

Chcem sa registrovať. Niekto ponúkne ID???

beatka86
10. apr 2015

Cez vitabox.sk zabudla som dodať.

zienka1010
21. apr 2015

Nech sa páči, tu je moje ID číslo: 4370 ... platí pre odber v Košiciach 🙂

katkesa
14. máj 2015

ja odporucam fitness food menu, chutne jedlo, mily personal - http://goo.gl/h5D3VS

romankanka
13. okt 2015

Po prestudovani vsetkych najdenych recenzii na nete som sa rozhodla pre www.pohodlna-dieta.sk . Krabicky odoberame s priatelom uz 4 mesiac. Naucila som sa na ne tak ze uz si neviem predstavit byt bez nich. Jedla su vyborne, kazdy den sa tesim ked otvorim balicek, co ma caka na dalsi den 🙂 pristup personalu je ludsky a velmi mily. Mozem vsetkym len a len odporucit. Ja menit urcite nebudem. Schudla som kolko som potrebovala a teraz si pekne drzim vahu 🙂 kto chce vyskusat, urcite odporucam.

minnie55
13. okt 2015

@romankanka reklama zdarma, ze ? Mame tu cest s majitelkou, sprostredkovatelkou alebo predajcom ? Fakt trapne, prepac.

janka7511
7. mar 2016

Osobne som na Vitaboxe od nového roku a je to ok. Nechce sa mi varit. Jedla sú pestré a podarilo sa mi schudnút. Teraz si uz len udrziavam vahu 🙂

minnie55
7. mar 2016

@janka7511 to je zvlastne. U nas v praci sme sa 4 kolegyne 2 mesiace poctivo stravovali s Vitaboxom a neschudli sme nic. Hlavne vecere su zle poskladane, je tam vela sacharidov.

gabona1
17. mar 2016

Ahojte, aj ja som si objednávala Vitabox, neschudla som skoro nič, dokonca som mala pocit, že jem viacej ako predtým. Jedlá neboli bohviečo. Teraz som sa zaťala, išla som za pani, ktorá robí s cambridge a za dva týždne už mám 5-6 kg dole. Je to o pevnej vôli, náročná diéta a celková zmena stravovania už navždy. Ale bola som ochotná to spraviť, pre samú seba. Teším sa z úspechu a hlavne, že váha konečne klesá.

renatka100
17. mar 2016

@minnie55
@gabona1 ja som si minuly rok objednavala salaty z vitaboxu najprv som bola nadsena no neskor zacali byt salaty zvadnute a nie v dobrej kvalite za tu cenu. Co sa tyka schudnutia jedla som vsetko ako vzdy len obed bol vzdy salat a schudla som vyse 5 kg v priebehu pol roka. Takze urcite salty na obed pri sedavom sposobe zivota odporucam

vikinecta
5. apr 2016

Ako to funguje s tým kurierom ? ozve sa kazde rano ? ked budem raz v praci a raz doma aby vedel kam ma ist ? hm

martinka13
5. apr 2016

Ja to objednávam asi rok. Po pôrode som mala skoro 30 kg plus. Teraz som na váhe z veku keď som mala 22. Mám 2 deti. Vyhovuje mi ze nemusím variť. asi 4 mesiace som si dávala celodennú stravu. Teraz už len poldenne. Samozrejme sviatky, dovolenky a ked má starší syn voľno v škole vtedy vynechám. Samozrejme si jedlo dochucujem koreninami, občas parmezánom. Inak fajn. Ja doporučujem. A necvičím. Nechce sa mi a nemám čas pri práci a 2 deťoch.

vikinecta
5. apr 2016

@martinka13 a odkial objednavas ?

lucula73
5. apr 2016

@vikinecta ak vieš presne ekdy budeš doma a kedy v práci,tak sa to dá vopred dohodnuť a ak nie,tak v ten deň ráno jej možeš zavolať a dohodnuť kde ti ti privezie,..aspon u nás v PD to tak funguje...
ja som to s kolegynou mala si 5x po messiaci,lebo je výhodnejšie kúpiť mesiac ako týžden napríklad,len obedy ale....a ak sa stalo,že sme nemohli prevziať obed,dal sa den vopred zrušiť a presunúť dalej...
ja som schudla ,ale je to o celkovej zmene stravovacích návykov....ako som s tým prestala,polovicu mám spať...