Videá na YouTube - aplikácie na cvičenie

22. aug 2024

Ahojte, aké videá na YouTube/appky na cvičenie máte odskúšané, prípadne cvičíte s nimi už dlhodobo a vidíte výsledky? Ďakujem

ssimusska
22. aug 2024

Videá by som vynechala a radšej zašla do posilky.

zuzan286
22. aug 2024

Ahoj začala som Hasfit,pokračovala som cvičenie zo Zuzanou občas videá od Maroša Molnara a teraz fičím na growningananas 🙂

zuzanockamt
22. aug 2024

@ssimusska Nie každý má túto možnosť.

ssimusska
22. aug 2024

@zuzanockamt Prečo ? Fitká sa najdu aj s prijateľnou cenou. Keby je teda to problem.

mirka193
22. aug 2024

Ahoj, predtým som mala predplatený Fitshaker (sem tam sa k nemu vrátim) ale teraz na youtube cvičím podľa Caroline Girvan - našla som si videá podľa toho akú partiu cvičím. Má tam toho naozaj veľa.

h2
22. aug 2024

@ssimusska Ale autorka chce videá na YouTube, nepíše nič o posilke, tak nechápem celkom ten tvoj komentár.

ssimusska
22. aug 2024

@h2 Posilňovňa je efektívnejšia než nejaké cvicenie doma, keď nemá vysvetlení techniku od ľudí čo sa tomu rozumia.

h2
22. aug 2024

@ssimusska Autorka nechce, nemôže, nebude... chodiť do fitka. Chce cvičiť doma. Existuje milión dôvodov, pre ktoré to tak chce. Takže...?

zuzanockamt
22. aug 2024

@ssimusska Peniaze pre mňa problém nie sú 🙂. Ale časovo a logisticky nie je šanca.

ssimusska
22. aug 2024

@h2 Ja len píšem,že posilka je oveľa efektívnejšia. 🙂 Nenútim ju do ničoho.

ssimusska
22. aug 2024

@zuzanockamt Nehovorim o tebe, ale o autorke.

zuzanockamt
22. aug 2024

@ssimusska Autorka môže mať podobný problém.

h2
22. aug 2024

@ssimusska To je síce fajn, ale na to sa autorka nepýtala.

ssimusska
22. aug 2024

@zuzanockamt Môže/ nemusí.

ssimusska
22. aug 2024

@h2 Oki, už nebudem radiť nikomu niečo, čo je efektívnejšie lebo si to práve ty nepraješ 😄