Veslovací trenažér - cvičenie

30. sep 2024

Ahojte, dostala som od brata veslovací trenažér. Ste spokojne? Stačí cvičiť pol hodinu každý deň a dostavia sa nejaké výsledky? On je vlastne na spevnenie alebo načo? Ďakujem

dobryden
Včera o 04:23

Pripnem sa.

autor
Včera o 05:34

@dobryden snáď nám niekto poradí. Tiež ho máš alebo plánuješ ho zaobstarať?

katkaseiner
Včera o 05:43

Ja mam tiez, momentalne ale nepouzivam...zveziem sa v teme. Podla mna je tento stroj veľmi dobry ale verim ze len cvik na tomto jednom nie je dost...treba pridat katdio, strecing

dobryden
Včera o 09:51

Ja ho uz mam dlho,ale moc nepoužívam.Skor behávam,len sa mi pokazil aj pas,tak sa mi nechce moc vonku.

autor
Včera o 09:56

@katkaseiner
@dobryden dala som mu šancu hodinka ale ani svalovica ani nič. Není to divné? 😀

dobryden
Včera o 09:59

Tak skus si dat vatsiu zataz.No ja to nemam rada ked cvičím a nespotim sa.Potom premýšľam ci naozaj som cvicila🙂Ale ked som citala,tal vraj je to dobre na stehna.

autor
Včera o 10:04

@dobryden dala som si na tú najväčšiu záťaž a presne žiaden pot nič. Trošku fakt trošku chrbát cítim ale divné to je aj ďalšiu hodinu by som na ňom vydržala hm.

lol2219
Včera o 12:10

Pockaj zajtra.. 🙂 ked si teda na nom cvicila poriadne ako hovoris hodinu, tak minimalne ramena a chrbat budes citit..
mozno zalezi aj od typu trenazera. ja ked na mojom cvicim cca 20-30 min, citim riadne cele telo. Tento stroj je dobry tym, ze vie sluzit aj na kardio, aj precvicis takmer cele telo, hlavne ruky a chrbat. teda ak to robis spravne…
Ja ale necvicim len cisto na vesle, je to len sucast mojich treningov

dobkovci
Včera o 12:15

@lol2219 súhlasím 🙂 🙂

dobryden
Včera o 15:06

@lol2219 a na nohy to nie je dobre?myslim schudnut zo stehien.

lol2219
Včera o 18:28

@dobryden noo zapajas tam cele telo, ak to robis spravne.. 🙂
Ale ziaden stroj ti nezaruci schudnutie z jednej partie.

dobryden
Dnes o 03:54

@lol2219 dakujem a podla teba je co lepsie bicykel alwbo veslovaci?

lol2219
Dnes o 11:36

@dobryden za mna jednoznacne veslo.
Ak bicykel, tak len klasicky von. Veslo ta vie poriadne znicit a ako som uz spomenula, vies pekne precvicit cele telo + je to dobre kardio.
Btw - vcera som si narocky skusila dat 10min na vesle a teda bola som aj spotena aj zadychana, spalila som nieco cez 100kcal volnym tempom. a to cvicim pravidelne, takze hodina na vesle je podla mna az az 🙂

dobryden
Dnes o 14:54

@lol2219 dakujem,lebo mne sa pokazil beziaci pas a nie vzdy sa mi chce vonku,tak to striedam uz s bike ale doma🙂A tak skusim radsej veslo ,mam aj tak slabe ruky aj chrbat a to treba posilniť.Ja ale sa sporím aj pri bike doma,sle zasa mna ten bike najmenej bavi.