Veľké stehná

bebe91
25. apr 2023

Ahojte. Schudla som už skoro 20 kíl (z 96 mám teraz 77,5), výška 177 cm. Po 2 pôrodoch som velmi pribrala. Teraz ako chudnem a vidím menšie čísla som veľmi šťastná, ale... Moje stehná schudli iba minimum. Je pravda, že som moc necvičila. Doma mám elipticky trenažer, stepper aj veslovací trenažér. Viete mi prosim poradiť, či sa s týmito strojmi dá pomôcť na tých stehnách a konkretne na ktorom je najlepšie ak máte skúsenosti.

domiklik
25. apr 2023

@bebe91 stepper

momoftwo
25. apr 2023

Elipticky trenazer je na stehna fajn, najlepsi je vsak obycajny beh. Na stepper pozor aby neostali velke lytka🙏

bela30
25. apr 2023

@bebe91 Zameraj sa na cvicenie spodnej casti tela, cokolvek co ti precvicuje spodok, napr.vypady,skakanie,cviky s gumou okolo noh, so zavazim anglicaky,drepy,vyskoky,dvihanie noh v lahu(napr.bicyklovanie,dvihanie zadku nahor) potom pri lezani na chrbte alebo na boku dvihaj nohy. Skus sa zamerat na toto a vysledky sa dostavia. Hocijaky cvik, v ktorom akokolvek precvicis nohy. Snaz sa cvicit denne aspon 45 minut, ked je ro mozne, idealne ako najdlhsie vydrzis, hodina by bola super.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jj298
26. apr 2023

@bebe91 mozno mas taky typ postavy ze neschudnes aj ked sa rozkrajas. Skus si najst trenera ktory ti ich aspon pomoze vyformovat a opticky budes mat krajsie nohy.Aj s vacsimi stehnami mozes byt sexi ako JLO ak budu pevne a hladke.

macekovam
26. apr 2023

@bebe91 rýchla chôdza určite pomôže.

galioska
26. apr 2023

beh a dlha svizna chodza

anita6666
28. apr 2023

Ak chces riešiť stehná,musíš cvičiť konkrétne stehná.vsak na nete máš milión videí na stehná. Akurát to možno uvidíš po roku,nie za sedem dní,ako v tých videách bláznia ľudí tou prvotnou uputavkou.

andrea_ff
28. apr 2023

@julia2002 waw....👏 Ako sa ti to podarilo?