Valentus - káva na chudnutie

27rita27
27. jún 2021

Ahojte kočky, ak mate nejake skusenosti s produktamy na chudnutie od Valentus, tak sem s nimi prosim 🙏 Zaujimala by ma aj kava Prevail Europa Joe, pretoze som si ju objednala (pride az o tyzden) , a neviem co od toho ocakavat ani ako dlho uzivat kym sa dostavy nejaky vysledok. Nasla som vseliake pozitivne recenzie o tom ako kočky z toho krasne schudli, tak som si povedala, ze ju vyskusam. Ale ratam aj s tym, ze recenzie boli hlavne od predajcov. A neviem ci chudnutie bolo sucastou nejakej diety, lebo kočky pisali, ze len tou kavou. Ďakujem moc za odpovede 🙂 Prosim len tych, co maju skusenosti, az tu nie su zbytocne rypave komentare.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
27rita27
autor
27. jún 2021

@zazvorka87 A nevies co pritom dodrzuje? Nejake diety? Dakujem 😉

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
27. jún 2021

@27rita27 na čo ti je káva popri diéte? Je to ďalšia z blbostí, ktorej ľudia veria. Keď si budeš dávať pozor na stravu a začneš sa hýbať, káva ti je k ničomu.

27rita27
autor
27. jún 2021

@zazvorka87 Hej vsimla som si ze na fb to dost chvalia. Hlavne tam pisu, funguje to bez diet 🤦‍♀️

27rita27
autor
27. jún 2021

@elizabet173 Naozaj? 😮 Bez teba, by som vobec netusila, ze zdravou stravou a sportom mozem schudnut 🤦‍♀️😁 Tak dakujem za vysvetlenie

ivkazba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa_s
27. jún 2021

V prvom rade by som si pri objednani niecoho urobila prieskum, na zaklade tohto by som si to v zivote neobjednala:
https://www.institutmodernivyzivy.cz/kava-na-hu...

ivkazba
27. jún 2021

@sisa_s v druhom príspevku jej tiež niekto dal tento link, vraj to čítala a nezaujíma ju to. Takže no comment.

27rita27
autor
27. jún 2021

@sisa_s Nemaj obavy, ohladne toho mam urobeny prieskum 😉

sisa_s
27. jún 2021

@27rita27 no ved vidim, preto si si objednala a budes to tlacit do seba 😀 urcite si lekarka alebo chemicka, ktora rozumie zlozeniu, preto si si vedoma rizik

asia83
27. jún 2021

@ivkazba Presne! 👏🏻 Moja reč.

ndrag
27. jún 2021

bolesti hlavy, tachykardie, zvýšení krevního tlaku, úzkost, nervozita a nevolnost, pozitivne dopingove testy - jo, vtedy sa spaluju kalorie naozaj rychlejsie. Inak chcem verit tomu, ze zlozenie upravili, inak je tato kava a jej ig predavacky dost velky fail.

elizabet173
27. jún 2021

@27rita27 nemáš za čo, ešte šťastie. že si si tú sprostosť objednala, veľmi dobrá investícia 😂

27rita27
autor
27. jún 2021

@sisa_s Prosim ta, ked sa tomu nerozumies tak nekometuj. Kavu ktoru som si objenala a na ktoru sa pytam nie je kava co si mi poslala na linku, ta sa ani uz nevyraba. A precitaj si este raz prispevok, pise sa tam komenty len od skusenych, tak skus respektovat.

miusa00
27. jún 2021

Ak budes chudnut s kavou, tak by si chudla aj bez kavy za rovnakych podmienok 🙂 ak je to pre teba pdychicka barlicka, co ti pomoze dodrziavat stravu, tak ok… inak zbytocne… ziadny produkt podobneho typu ti schudnut nepomoze

elizabet173
27. jún 2021

@miusa00 súhlasím, ale myslím, že to vysvetľuješ zbytočne

dskjhfdlkdjhl
27. jún 2021

@27rita27 A ta kava je prehanadlo, ci ako si predstavujes, ze budes pit kavu a obdivovat sa v zrkadle, ako chudnes?

elizabet173
27. jún 2021

@dskjhfdlkdjhl asi tak, ležiac pred TV v jednej ruke rezeň. v druhej krémeš, zaleje kávou a kg poletia dolu. Naivita niektorých nemá hraníc

lenuska9999
27. jún 2021

@ivkazba by si sa divila :D minule mi jedna znama vravela, ze pije nejaky drink na chudnutie od Oriflamu a , ze jej to meni tuky na svaly :D :D :D

aleshka_supermama
27. jún 2021

@27rita27 Naša čašníčka si kúpila tu kávu aj jej sestra to pila schudla a neschudla 🤦‍♀️.

elizabet173
28. jún 2021

@lenuska9999 sem s ním!!! Od zajtra necvičím a nalievam sa drinkom. 😂

27rita27
autor
28. jún 2021

@aleshka_supermama ako to myslis? 😁

aleshka_supermama
28. jún 2021

@27rita27 joooj prepáč 😃 píšem jak mongol
Jej sestra vraj schudla 3kg a naša čašníčka ani kg 🤷‍♀️.

kristin3558
4. júl 2021

@27rita27 prosim baby nekupujte si taketo sracky ☹️ Naozaj sa udrzatelne da schnudnut iba zdravou vyvazenou stravou a pohybom…. Znama z tej kavy valentus ne ze schudla ale pribrala….

27rita27
autor
4. júl 2021

@kristin3558 tak potrebujem nieco na nakopnutie🙄.... jaktoze pribrala? 😮 ktoru ich kavu pila?

kristin3558
4. júl 2021

@27rita27 prosim ta vies co ta nakopne ? Stiahni si kaloricke tabulky vaz si jedlo zdravo sa stravuj vela receptov je aj na fitrecepty.sk aj s vypocitanymi kaloriami a zacni chodit na prechadzky alebo do fitka vysledky uvidis po mesiaci ako aj s tou kavou a nestoji ta to nic len tvoj cas … kavicka ta nenakopne naozaj ver mi… fu neviem nejake kavicky mala aj nejake dzusy ale viem ze to bolo od valentusu na milion percent

27rita27
autor
5. júl 2021

@kristin3558 akurat ze podla tych kalorickych tabuliek ani nemozem ist, lebo zjem viac ako sa ma podla nich. Takze s tymi tabulkami, to je vlastne to iste ako drzat hladovku. Ked niekomu chuti jest, tak musi najst silnu motivaciu ako zacat obmedzovat jedlo. Aleto je tiez kratkodobe.

angelous1991
5. júl 2021

@27rita27 áno o tom tie tabuľky sú !! Aby si nejedla viac ako máš a ak aj budeš hladná bohužiaľ sa musíš ovládať moja ! Ja som kávu valentus užívala ! Ndschudla som nič bohužiaľ to je celé len o úprave stravy . Keď neupravis stravu žiadne výsledky sa nedostavia ani po tejto káve !
Za mna zbytočne peniaze momentálne som len na úprave stravy a schudla som nad očakávania zatiaľ !
A vyzerá to že tu sa snažíš samu seba presvedčiť o niečom čo ti vyhovuje a negatívne názory neberies , tak prečo teda táto diskusia ?

kristin3558
5. júl 2021

@27rita27 ak budes jest spravne tak hladna nebudes 🙂 nedostatok bielkovin nam vytvara rozne chute … je to jednoduche