Váha po mesiacoch cvičenia

onedaynick
8. jan 2023

Ahojte, cvicim s trenerom od aprila, cca 12-14 x mesacne. Vidim na sebe zmeny, aj citim, ze mi je oblecenie volne, alebo v klude zapnem rifle, ktore mi boli predtym tesne, mam dobru kondicku, turistiku zvladam lavou zadnou. Aj na svaloch vidim, ze su uz vyrysovanejsie, zadok mam pevnejsi, na bruchu sa uz kdesi crta ten six pack 🙂 Vcera som sa vazila, po asi roku. Vahu mam tu istu, vazim tolko, kolko pred rokom, normalne ma to sklamalo. Viem, ze svaly su tazsie ako tuk, ale zas az taka svalnata nie som. Cez sviatky som zas tolko nemohla pribrat. Do kelu.

basska_b
8. jan 2023

Moj spoluziak, nizky, ale taky osvalený, hovorieval na svoju vahu, ze co cakate, svaly su tazsie ako tuk 😃 takze mozno sa ti len ten tuk vahovo pretavil na svaly a to je super

ninka99865
8. jan 2023

@onedaynick pri svalovom cvičení nemá zmysel sa vážiť, ale merať. Ak sa cítiš lepšie a vojdes sa do oblečenia do ktorého si sa predtým vošla tesne, nemáš absolútne čo rieist

pribinak
8. jan 2023

@onedaynick mizes dokonca vážiť viac ako predtým. Svaly majú svoju váhu

onedaynick
autor
8. jan 2023

@ninka99865
@pribinak dakujem, ja viem.. ale tak som tam chcela vidiet ine cislo 🙂 no nic, uspokojim sa s tym, ako vyzeram, a nie s tym, co pise vaha.

simona20201309
8. jan 2023

@onedaynick a o akú váhu ide? Lebo ak si mala 65 a chceš 60, tak v tom prípade asi naozaj váhu robia svaly. Ale ak ideš zo 100kg a váha sa nepohla, tak vtedy by som bola naštvaná 😀
Myslím, že až 80% úspechu je strava. Športom hlavne formujes

zuzinka888
8. jan 2023

Tak prestan sledovat vahu ale cm a porovnaj si fotky ako si vyzerala vtedy a dnes. Vsetci treneri ti povedia aby si si urobila porovnavajuce forky v spodnom pradle. Lebo npr.58 kil a 58 kil vie byt velky rozdiel.

onedaynick
autor
8. jan 2023

@zuzinka888 vahu "nesledujem", ani ju vlastne doma nemame, nahodou som sa zvazila po roku u znamej. A fotky- ano, je tam rozdiel, k dobremu.

@simona20201309 ja som stravu vobec neupravila, iba trochu zmensila porcie. Aj tak sa mi podarilo dosiahnut, co som chcela / nezadychat sa, vyzerat lepsie, zmestiti sa do oblubenej sukne/ ano, cca z 72 som chcela aspon 68. Ja som ale velmi vysoka.

luccija
8. jan 2023

@onedaynick možno si pred menzesom🙂ja sa tým vždy utesujem.Dolezite sú cm.Ak chces výraznejšie schudnúť treba pridať kardio nie každému pomôže silový tréning kamarátka zmohutnela mala síce svaly, ale bola "veľká"
Nevaz sa, pokym si nevidela váhu bola si spokojna

teleskop
8. jan 2023

@onedaynick hm...

onedaynick
autor
8. jan 2023

@luccija cvicim aj aj, aj silovy, aj kardio, aj turistika a rychla chodza, fakt asi nebol tyzden, co by som aspon 5x nerobila fyzicku aktivitu.
A dakujem vam za odpovede.

gabika128
8. jan 2023

@onedaynick ja mam opačný problém, dlho som teraz necvičila, pribrala som, oblečenie mi je tesne, brucho sa už črtá. Postavila som sa na váhu a váha tá istá.... Lenže načo mi to je, keď so viditeľne rozkysnutá 🤷‍♀️😑

onedaynick
autor
8. jan 2023

@gabika128 tak to teda radsej ten moj pripad 🙂

petamich
8. jan 2023

crta sa ti sixpack, viditelne si sa "konstrukcne" zmenila a trapi ta, ze si neschudla na vahe? uplne jedno by mi to bolo 🤷‍♀️

onedaynick
autor
8. jan 2023

@petamich ja viem, ze to znie malicherne.

petamich
8. jan 2023

@onedaynick vobec nie malicherne 🙂 len teda som chcela dat doraz na tie pozitivne veci, co sa udiali s tvojim telom 😁

luccija
8. jan 2023

@onedaynick nevaz sa máš byť na co hrdá, že toľko cvičis, kondička dobrá...čo si viac priať?🙂

onedaynick
autor
8. jan 2023

@luccija dakujem.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oblecenie99
8. jan 2023

Tak si to zhrňme: vyzeráš dobre, cítiš sa dobre, staré oblečenie ti je voľné a konečne sa zmestíš do menšieho, máš super kondičku.. veď si docielila to, prečo si cvičila/cvičíš, nie? Kde je problém? Kilogramy nerieš, dôležitejšie sú tie centimetre a tvoj dobrý pocit 🙂 Ja som napr. schudla zmenou stravy, ale cvičiť iba začínam, keďže stále to nie je ono... mám menej kilogramov, ako na mojej svadbe - kedy som musela doslova žrať, aby zo mňa nepadali šaty, ktoré sa už viac nedali zužovať, ale do pôvodných nohavíc sa síce zmestím, ale stále to nie je ono... čiže ešte musím spevniť, zúžiť niektoré partie práve tým cvičením. Práveže buď na seba mega hrdá.

onedaynick
autor
8. jan 2023

@elizabet173 dakujem!

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
8. jan 2023

@onedaynick daj fotku postavy bez hlavy 🙂

zuzubb007
8. jan 2023

Ono ak si cez sviatky zacala vo vacsom jest mohla si kludne pribrat 3-4 kila ako nic, chyba je, ze nemas vahu, pri tolkom cviceni vo fitku by si mala mat hned nizsiu vahu zase 72 kg je dost aj keby si mega svalnata

onedaynick
autor
8. jan 2023

@ankare jeemine, ak najdem odvahu, lebo tu znasat tej hejt/ posmesky. ale zas dobra kritika ma nakopne, ja nie som urazliva.

zuzubb007
8. jan 2023

Veru daj fotku, neboj vsak koment bude len taky aka je postava, na cvicenie s trenerom kazdy druhy den musis mat mega postavu 😉

gabika128
8. jan 2023

@zuzubb007 72 kg pre vysokú postavu nie je veľa. 🙄

zuzubb007
8. jan 2023

@gabika128 no ako pre koho ja mam 177 cm a teda mam 61 kil a som dost velka v bokoch a nohy ako bejsbalky 🙂, spokojna som bola pri vahe 57-58 ale tak kazdy ma svoje nastavenie hlavne, ze je clovek spokojny zo sebou

gabika128
8. jan 2023

@zuzubb007 veľmi záleží od rozloženia na tele. A kamoškou mame rovnakú váhu aj výšku a pritom ona vyzerá inak ako ja. Veľké prsia a mohutnejsia v ramenách, ja zase tie boky a nohy hrubšie. 🤷‍♀️ ďalšia kamoška má 185 cm športuje intenzívne a pri 80 kg vyzerá super