Tréningový plán od Bianca Blazy

Dnes o 15:24

Dobrý deň, máte niekto plán na cvičenie od Bianca Blazy? Oplatí sa? Naozaj vidno výsledky také aké prezentuje? Ďakujem.

independent_woman
Dnes o 15:26

Odporucam pozriet na instagrame storydzefho

thirstymonk
Dnes o 16:29

Možeš mať treningovy plan aj od švarcenegra, ale to je len jeden z troch pilierov.

petulda333
Dnes o 16:32

@independent_woman no mne pride,ze on je nimi posadnuty a uz hlada kazdu blbost,aby ich strapnil. A to nie som ich fanusik.
Inak staci trochu rozmyslat a je jasne,ze to je prehnane. Za taku kratku dobu to proste ozaj nejde. Vypracovat zadok trva dost dlho

autor
Dnes o 16:43

Ako ja viem, že je to prehnane aj z jednej aj z druhej strany, ale má dosť recenzií od roznych žien.. a dosť veľké vysledky.

petulda333
Dnes o 16:44

Tak mozno tie plany funguju,ale urcite nie za tyzden ani mesiac. Tie rozdiely su umelo vytvorene

kiki68
Dnes o 16:59

Teraz som to pozrela, popisala tam svoj styl deadliftu, co bolo skor skratene nieco a za mna velka zataz na krize. Trenujem 4 roky aj nieco s Csilla Budinzska ( Chillin Fitness) a vysledky mam podla mna pekne. Nemam rada, ked niekto za cenu akoze velkeho zadku ide niekomu odpalit krize a podobne srandy. Za mna je ta Bianca velmi diskutabilna.

lucia13022023
Dnes o 17:26

Stačilo mi vidieť ich jedálniček a tréningový plán, cviky popísané akoby to vysvetľovalo malé decko. Áno, tém chalan co písala @independent_woman je nimi už možno troska viac posadnutý, no ma pravdu.

rozculena
Dnes o 17:27

to chceš mať takú veľkú hnusnú riť a stehná ako ona?