Taebo - skúsenosti

slavkaa27
9. feb 2014

Ahojte, dlho som hľadala pre mňa vhodnú aktivitu na cvičenie a nakoniec som si vybrala TAEBO.
Pls podeľte sa so mnou o vaše skúsenosti a kam chodíte a ako sa potom cítite. Nerozhodla som sa na 100% pre žiadne fitko alebo klub tak poraďte.
Vďaka.

sunshineka
9. feb 2014

tae-bo je vsade super.pre mna najlepsie cvicenie.aerobik ma nenadchol az tak

livka299
9. feb 2014

Wau na tae bo som chodila za slobodna 3x týždenne, teraz som to zanedbala...Neviem odkial si, ja som KE-okolie, v Košiciach sa cvičieva v Hotelovej akadémii...
Inak super sa vybúriš a potom budeš krotká ako baránok 🙂 hihi ale nie, to je fakt na také vybúrenie energie...

ana82
10. feb 2014

ja si ho púšťam normálne na yotobe precvičuje to taký čerkoško a super 🙂 oveľa lepšie ako aerobik aspoň podľa mňa 😉

palla12
10. feb 2014

ahoj ja som s Tae Bo zacala pred 4,5 rokom a nedam nan dopustit vdaka nemu som mala taku postavu "-* a ako som sa citila cela taka pevna a cvicila som doma najprv pre zaciatocnikov, potom Basic a nakoniec som cvicila Advanced Workout den 1 hodinu a ked som nemala cas alebo uz som bola so sebou spokojna tak som si zacvicila aspon 35 min. BootCamp - Abs teraz som 2 tyzdne po porode ale citim sa fajn a chcem zacat znova hlavne spevnit brucho nech je take ako pred tym 😎 a mna osobne nebavi aerobik a zumba uz vobec tak vrelo odporučam 😉

slavkaa27
autor
10. feb 2014

@livka299 Ahoj priamo z Košíc. Pri zumbe by som nevydržala, klasické posilňovanie tiež nie je pre mňa a ani pilates alebo joga.

slavkaa27
autor
10. feb 2014

@ana82 Videla som toho černoška. Jaké ma svalnaté nohy a ruky :D. Dobrý je pánečku.

slavkaa27
autor
10. feb 2014

@palla12 tak teraz som už rozhodnutá pre taebo. Mňa fascinujú východné filozofie a tento druh cvičenia. Inak som premýšľala aj nad ženským boxom ale taebo je pre mňa priateľnejšie.

slavkaa27
autor
10. feb 2014

A čo sa nosí na také cvičenie? Ja som ešte takto skupinovo nechodila cvičit a v posilke som bola iba pár krát. Tak vo vyťahaných teplákoch sa už nechodí, však 😀 .

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henka545
11. mar 2014

Ahojte, ja som taebo začala cvičiť teraz v sobotu doma z videa. je to zaujímavé a nie je to len to isté dookola. myslím si že ma to bude baviť dlhšie. čítala som ufňukancov ktorý sa vyhovárali na klby 😀 potom napíšte ako vám to ide. mne sa to zatiaľ veľmi páči

bembulka
11. mar 2014

@henka545 Ahoj kde sa to da kupit tiez by som to chcela skusit,vdaka 😉

henka545
12. mar 2014

@bembulka Ja sim si to stiahla na ulozto.sk a na stiahnito.sk je tam vela videi staci si vybrat 🙂

bembulka
12. mar 2014

@henka545 dakujem

henka545
13. mar 2014

@bembukka mozes skusit aj na youtube ak mozes cvicit pri pc je tam starasne vela 🙂

lena1234
21. máj 2019

Ahojte žienky prosím vás ktoré cviky sú z tae bo podla vás najlepšie alebo ktoré video ... začala som to cvičit.. som po 2 pôrodoch v pomerne krátkej dobe po sebe a už s anedokážem na seba pozerať nemám až tak vela kg ale som jak sud kapusty uplne som zgulatela ... takže prosím pekne o typ ďakujem

anach
19. okt 2021

@slavkaa27 Prajem pekný deň,Fredy Ayisi už necviči? To je tréner 💓💓💓💓 voľakedy cvičil BA internát Bernolák

alexk12
19. okt 2021

@anach ahoj nie to už nebýva skoda