Tabletky proti chuti do jedla

29. okt 2023

Prosím o tip na naozaj účinné tabletky...lieky...prášky hocičo co mi bude brániť chuti do jedla. Nevyžiadane rady si neprosím. Mne neskutočne chutí, hlavne všetko, veľa a stále. Potrebujem sa zabrzdiť a sama to nedávam.

martinmmartin
29. okt 2023

keby take naozaj boli tak uz ich davno vsetci maju.
Kup si pytel psylia a daj si vzdy trochu pred jedlom s 10x Vodou. Napuci ti v zaludku a budes mat pri jedle ovela skor pocit ze si plna a kalorie to nema . je to cista otruba

tosomja
29. okt 2023

Naozaj nič. Daj si do každej miestnosti pohár s vodou. Čajom. Vždy keď budeš mať chuť. Vypi to. Zamestnaj hlavu, ruky. Narež si do misky zeleninu, ovocie. To chrumkaj počas dňa, keď už musíš jesť.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. okt 2023

@julia2002 čo to bolo za chorobu?

autor
29. okt 2023

@tosomja
@martinmmartin
A keby pomáhalo to čo radite vy tak tiež sú všetci chudí

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
galioska
29. okt 2023

zalezi co jes, ci ti to nieco telu da. Tabletky na chudnutie alebo stratu chuti su blbot. Prave by som pridala napriklad B12 aj ked ho ludia davaju na pribratie, celkom vie zrovnat hladinu zachvatu po jedle a dodat telu co treba A hormony skontrolovat..

mamamasama
29. okt 2023

Ja ked mam na nieco chut, tak si dam. Zapijem to vodou a staci. Nie vela, ale na chut rozhodne ano. Niekedy som mala PPP a prilis riesila to, co jem. Odkedy neriesim, nemusim drzat ziadne diety a vahu mam ako nikdy.

viestta
29. okt 2023

Zmen stravu. Vlci a nikdynekonciaci hlad je castokrat priznakom deficitu bielkovin, telo si ich pyta, ty mu ich nedavas. Vymenit prazdne kalorie za bielkoviny z akehokolvek zdroja. Maso, sunka, syry, mliecne vyrobky, vajicka, strukoviny. Bielkoviny aj zasytia na dlhsi cas ako prazde rychle kalorie

sissy27
29. okt 2023

@martinmmartin ale existuju a hned niekolko. Akurat su viazane na predpis, na sk uz su niektore zakazane, pretoze neziaduce vedlajsie ucinky prevazuju nad benefitmi. Samozrejme daju sa zohnat aj bez receptu tak ako koniec-koncov vsetko ostatne 🤷‍♀️
Autorka: tieto problemy su v prvom rade v hlave. Tie lieky funguju, ale len pocas uzivania a nemozes ich uzivat po zvysok zivota. Po ich vysadeni si na druhy den tam kde si bola a kilecka idu rychlo naspat aj s urokmi. Na tvojom mieste hladam v prvom rade dobreho psychoterapeuta, ktory sa zaobera PPP a pomoze najst pricinu tvojho prejedania sa, vyzivoveho poradcu, ktory ti nastavi jedalnicek tak, aby tvojmu telu nic nechybalo a trenera, ktory ti pomoze zmysluplne vyplnit cas aby si robila nieco pre seba a nemyslela na hluposti…
Drzim palce.

lavender94
29. okt 2023

Nebudem ti písať o zásadách zdravého životného štýlu, ale teda áno, existujú lieky, po ktorých je chuť do jedla nižšia. Informuj sa u svojho obvoďáka, ale počítaj s tým, že sú to dosť drahé lieky a ide to hodne do peňazí. Ale poznám chlapa, čo si pichá Saxendu niekoľko mesiacov, ale stravuje sa ako kontajner, takže skoro nechudne. Keď už ti tie lieky znížia chuť do jedla, treba to plne využiť a stravovať sa ako človek a nie sa napchávať hlúposťami lebo môžem.

jaja20
29. okt 2023

Diterpex a chróm. Ten potlačí chuť na sladké.

tosomja
29. okt 2023

No veď vyskúšaj, funguje to, ale pre tých, čo to praktizujú, nie čítajú o Tom.

katushka8888
2. nov 2023

Existuju, na lekarsky predpis… alebo si ich zozenies

monulik007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka66
30. mar 2024

Ahojte mám tabletky diterpex jeden blister cely ak by niekto chcel ja nemôžem užívať …

marienka100
9. apr 2024

@zuzanka66 ešte ich predávate? Dakujem

zuzanka66
9. apr 2024
marienka100
14. apr 2024

@zuzanka66 pisala som spravu.

zuzanka66
18. apr 2024

@marienka100 tiež som teraz písala 🙂