Tabletky na chudnutie - reálne skúsenosti

nana_
26. dec 2020

Poprosím, kto má reálnu skúsenosť s niečim čo fungovalo. Komentáre ako "tabletky sú nezdravé, musíš zmeniť stravu, cvičiť" si prosím nechajte na iné diskusné fóra, o tomto sme už dávno všetci oboznámení, ďakujem 🙂

amelia000
26. dec 2020

@nana_ cize stravu a kalorie uz mas poriesene a hladas len nejaku pomoc este k tomu vo forme tabletiek?

tatianockamala
26. dec 2020

Nie vzdy pomaha len kaloricky deficit.Treba nakopnut aj metabolizmus .Mne pomahal adipex ked uz sa nedal zohnat tak phentermine vysledky vidis po nejakej dobe .Nechuti si jest avsak po musis aj nasilu ...Skus si nastudovat IF 16/8 ...

banu01
26. dec 2020

@nana_ vykaslala by som sa na tabletky mne po nich narastla cysta na vajecniku😒 zacni behat po mesiaci schudnes

mistymay33
26. dec 2020

@nana_ keby existovali tabletky na chudnutie, tak by po svete nechodili obezni ludia.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aleshka_supermama
26. dec 2020

@nana_ existujú spalovače ale tie sú účinné len ak cvičíš.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babovka2321
26. dec 2020

@bambulienka25 no pri cviceni su ucinne rozne spalovace (ktore aj dodavaju energiu), ako synephrine, l carnitine, viem, ze co viaze tuky je napr fit chitosferin od kompavy ale to asi nie je typ spalovaca ale nazov tohto konkretneho, toto som neskusala... Lenze z autorkinho popisu mam pocit, ze chce 4 kremese zajest tabletkami a cakat ubytok na vahe, inak by otazku formulovala inak.

nana_
autor
30. dec 2020

Tak pre ujasnenie, cvičím a stravu mám zariadenú, len už nechcem ísť do menšieho a menšieho kalorickeho deficitu, takže som premýšľala o niečom čo v tom pomôže. Na začiatku som to sformulovala tak preto, že som videla už milion diskusií kde niekto hľadal to čo ja a každý jeden človek mu na to odpísal len to, že má začať cvičiť..

babovka2321
30. dec 2020

@nana_ tak ak by si napisala, ze cvicis aj stravu mas upravenu, ale chces tomu dopomoct, tak by si sa vyhla blbym odpovediam

efaz
30. dec 2020

CLA a karnitin mi zaberali

miriam_s
30. dec 2020

@nana_ opačná možnosť je postupne navyšovať aktivitu... ak sa ti chudnutie nezastavilo , len to chceš popohnať, tak to nerieš... Schudnúť prudšie viac kg nie je moc dobre s ohľadom na zdravie... Tie spalovace ako carnitin a pod. trošku môžu pomôcť ale zázrak to nebude...

janka257
3. jan 2021

Dobrý deň, nemal by niekto z vás záujem o tieto kokteily? Čokoláda a lesné ovocie. Oba 500 g balenie. Čokoláda otvorená, minúta jedna porcia, lesné ovocie úplne nové. Objednané zo stránky bestbody.sk za 17,20 eur. Predám oboje za 11 eur

laura1607
23. jan 2021

@nana_ ak chceš napíš mi správu 🙂

danka1809
25. jún 2021

Ahojte
Ja som tiez uz vyskusala vsetko
Ani mne kaloricky deficit nejak vyrazne nepomohol
Schudla som az po liekoch Mysimba ktore mi predpisala lekarka
Mam ich z lekarne
Schudla som 25kg za 4 mesiace!
A teraz uz jem vsetko ale prijem vydaj sa snazim plus minus dodrzat

tatianockamala
25. jún 2021

@danka1809 aká bola štartovacia váha prosím ?

danka1809
25. jún 2021
tatianockamala
25. jún 2021

@danka1809 ďakujem ..

karmur
29. nov 2021

@danka1809 Ahoj, ja som minulý týždeň začala s Mysimbou. Ale je mi zle, na vracanie z nej. Prejde to?

vanes96
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataliapipi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hadia123
9. aug 2024

@tatianockamala cena lieku

hadia123
9. aug 2024

Má niekto na predaj