Super pocit po cvičení

27. jún 2020

Super pocit keď pp cvičení zo mňa tečie pot.
Síce zatiaľ dokážem cvičiť len cca 15 minút ale aj to je niečo na začiatok.. cvičím formou tabaty a hiit.
Mám 164cm a 80kg čiže aj 15 minút je pre mňa makačka

deti95060810
27. jún 2020

držím palce...👍👍👍

autor
27. jún 2020

@deti95060810 ďakujem. Chcem dosiahnuť to aby sa cvičenie stalo nejakým mojim.zivotnym rituálom.. lebo doteraz to bolo len o tom že musím schudnúť.. A preto som.to vždy vzala :(

autor
27. jún 2020

Len vždy po cvičení mám strašne tlaky v hlave :( neviem prečo..

nikpa
27. jún 2020

Tabata je zaberacka ked ju robis podstivo aj pre tých co su zvyknutí cvičiť. Držím ti palce, dokazes všetko co chceš 🙏👌😉

autor
27. jún 2020

@nikpa ďakujem za podporu.
Noo veru je to riadna drina.. preto zatiaľ viac nezvladnem. Ale postupne chcem pridávať minúty.. aj keby len po jednej minute. Tento rok sa budem hanbiť ísť s rodinou na kúpalisko. :( ale budúci rok pevne dúfam že za hanbiť už nebudem

zuzana1zuzana
27. jún 2020

môžeš mi prosím Ťa dať link na to cvičenie? ďakujem....

autor
27. jún 2020

@zuzana1zuzana je ich veľa.. daj si do vyhľadávania na YT tabata a nájde ti 🙂 mne sa najlepšie cviči pri slovenskom jazyku.

Ja pozerám videá z FB na stránke Fitshaker.
Tam majú toho veľa

xeonela
27. jún 2020

Ono sa to potom postupne bude uz len predlzovat, coraz viacej zvladnes, vydrzis, to este len bude pocit ;)

miriam11
27. jún 2020

Fyzicky to nebude tak náročné. ako to psychicky nevzdat a vydržať.

pseudomonas87
27. jún 2020

@miriam11 veru Psychicky je to horšie..... A ešte k tomu keď je človek závislý na cukre ako ja 🤣

majamat
28. jún 2020

pozrela som na nete a cvicenie vyzera zaujimavo, ale moje klby, no neviem. mavam ich dost stuhnute. a susedia by ma nepochvaliali ( byvam na 3.posch ). 😀 no ale mozno skusim niekedy taku jemnejsiu verziu. teraz aztial jazdim na bicykli a trasu mam pre mna dost narocnu. teeda okrem vytrenovanych ldi, je narocna pre vsetkych. takze sa namakam dost,a le cez letne horucavy sa to neda. no zatial mi pocasie prialo, aj ked ini sa z neho netesia.