Sú tu nejaké fitness mamičky?

22. jan 2023

Chcela by som sa poradit…. Neviem schudnut…, stale schudnem nejak 3-4 kila a potom ich aj naberiem ale pri mojej vahe je to malo….Mam 80 kil….Kedysi som mavala 65kg….
Chcem ist na to postupne, teraz si sledujem aspon 5000 krokov za den…. Chcela by som chodit do fitka, s trenerom, nakolko som tam nikdy nebola….Myslite ze chodit 2x tyzdenne je malo? Viac nestihnem, muz robi na smeny a svokra co byva pobliz nas tiez este pracuje….
Radsej chcem chudnut postupne ale uz trvalo….dakujem

ckocka
22. jan 2023

Gró je strava, fitko na spevnenie postavy je fajn.

bubchen86
22. jan 2023

Ahoj
Na začiatok odporúčam stiahnuť aplikáciu kalorické tabuľky , pridat sa do skupinky cesta k mojej premene , 5000 krokov zvýšiť aspoň na 10000 krokov , 2x do týždňa aspoň na 3 x na začiatok , 80 % úspechu je naučiť sa čo máš jesť , koľko ma čo kalórii a zvýšiť príjem bielkovín , to všetko ta naučia tabuľky , nehladovat , naozaj sa zaťať a venovať tomu čas na začiatok, a potom to už pôjde samé ;) hlavne žiadne nezmyselne diéty ! 😇 toto je cesta ktora sa da udrzat na dlhu dobu , stravovať sa vyvážene a nehladovat a časom nájsť nejakú športovú aktivitu , ktorá ta bude baviť ;) držím palce

zuzickazah
22. jan 2023

2 krat tyzdenne ak si das silovy trening tak to pomoze, stiahni si kaloricke tabulky a zapisuj co jes, ak si chces najst trenera tak nech ti urobi aj jedalnicek.

lily14
23. jan 2023

Na chudnutie je dobré aj 8/16 skús pozriet

autor
23. jan 2023

@bubchen86 no ja tych 5000krokov dodrziavam este len tento mesiac, chcem od februara pridat fitko.
Jasne, ked to pojde tak pridam viac, ale ja som zena co nikdy poriadne nesportovala a tak aj vyzeram.
Co sa tyka stravy tak sa neprezieram ale jem nepravidelne. Chuti mi dost sladke ale to som tiez obmedzila

zuzuliennka1
23. jan 2023

musis jest pravidelne a vyvazene, ani malo - ani vela, obmedzit polotovary, spracovane potraviny, jest viac ovocia, zeleniny, cista voda a co najviac varit doma
jest nepravidelne je rovnako zle, ako prezierat sa

talia6410
23. jan 2023

Napíšte mi správu ak chcete 🙂 venujem sa bikinifitness

kiki68
23. jan 2023

Ja som fitness mamicka, mam trenerku od 12tt po porode. Neviem si vynachvalit, skvela investicia. Samotna strava nic nevyriesi, treba aj cvivit a cielene robit s tym telom. Ja som spokojna, telo mam tak, ake som vzdy snivala