Stockholm diet - podvod

sara287
6. okt 2021

Ahojte, mate niekto skusenosti s touto stránkou? zaregistrovala som sa tam a teraz mi kazdy mesiac stahuju peniaze, neviete niekto ako to odstránit? je to nejaky podvod

c_est_la_vie
6. okt 2021

V banke si skúšala zablokovať platby?

sara287
autor
6. okt 2021

@c_est_la_vie a daju sa zablokovat len platby? lebo chcela som cez internetbanking, ale tam mi ponuka len zablokovat platbu

zefyra
6. okt 2021

@sara287 Ja som mala tiež takýto problém s inou stránkou, bola som aj v banke, museli mi zablokovať kartu a vystaviť mi novú. Odvtedy mam pokoj. Platila som za to 10 euro, mám TB

c_est_la_vie
6. okt 2021

@sara287 trošku nerozumiem čo píšeš. Na tvojom mieste behnem na pobočku, poviem im čo je vo veci. Ak sa bude dať, poprosím zablokovať iba ich. Ak nie tak celú kartu a dám si vystaviť novú.
Ja som podobný problém neriešila, ale automaticky by som postupovala takto. Prípadne si prezri dobre stránku a naštuduj zmluvu, s ktorou si súhlasila pri nákupe

liz_lemon
6. okt 2021

napis priamo obchodnikovi, ze nemas zaujem o jeho sluzby, mala si si najprv precitat obchodne podmienky, tam mas napisane, ze sa ti bude kazdy mesiac stahovat platba, banka ti platby nema preco zastavovat, jedine si mozes zablokovat kartu a vydat novu, ale ani to nie je zaruka, ze sa ti platby neprenesu aj na novu kartu

ivkazba
6. okt 2021

@liz_lemon si trošku pobavila s tým "mala si si prečítať obchodné podmienky". Ako hej, máš pravdu, žiaľ ľudia to nečítajú a potom sú nešťastní a šokovaní, že čo im odišlo z účtu a pritom sami k tomu dali súhlas.

sara287
autor
6. okt 2021

@ivkazba viete co, to je hrozna stranka aspon poucenie pre ostatnych. Tragicky to neberiem, viem, ze sa to riesit da a uz aj je, ale pisala som to tu sem aj preto, ak by sa nahodou niekto tiez na tej stránke dal oklamat.

ivkazba
6. okt 2021

@sara287 schválne som si teda otvorila stránku a na prvý pohľad je jasné, čo to je. Druhý pohľad, žiadne kontaktné údaje. Len medzinárodný mail a telefónna linka na komunikáciu v angličtine alebo ruštine. Fajn, ak to neberieš tragicky, žiaľ, vždy sa nájdu ďalší, ktorí uveria.

viky7
6. okt 2021

tak toto je dobreéééé 😀 "Poskytovateľ služby nezaručuje, že Služba neobsahuje vírusy, technické chyby, technické poruchy, bezpečnostné diery;" ... a ani sa nesnazia to napisat nejakým malým písmom 😀

sara287
autor
6. okt 2021

@viky7 ano ano, nechcelo sa mi to rozvádzať, ale nachytat sa dala moja mama, nie ja :D ja si myslim ze som v tomto smere dost obozretná, nuž ale už by to malo byt v poriadku..
kartu sme zablokovali, uvidime o mesiac co bude 🙂