Stíhate cvičiť pri starostlivosti o drobčeka?

lanugo
16. mar 2010

Ahoj kočky, stíhate cvičiť pri starostlivosti o drobčeka?Ja teda nie, tak som si kúpila ABtronic a možem vám povedať...super. Pracuje to so svalmi jedna radosť. Neverila som tomu,ale počkám mesiac a uvidím. Máte s tým niekto kúsenosti?

monikapalo
16. mar 2010

lanugo: ja som si dala predsavzatie, ze po porode zacnem cvicit, maly ma 2 mesiace a ja nie som schopna jedneho pohybu doma, nie to este ist niekam do posilky ☹ No urcite sa chcem dopracovat ku povodnej vahe, presli 2 mesiace, schudla som 10 kg, no neratam to tak , ved polovica z toho je maly, no ostalo mi este 13 kg, ktore chcem dat dole do leta. Uuufff, bude to tazke, ja chudnem velmi pomaly ale stroje domov kupovat nebudem, mam skusenosti s bicyklom, nakoniec posluzil ako vesiak 😀

lanugo
autor
16. mar 2010

No veď ide o to, že toto je len pás a vysiela elektrické signály do svalov a tým sa sťahujú 😎 to ja by som nebola schopá tiež žiadneho pohybu okrem prechádzky s kočíkom. Som rada keď chvílu posedím a malinký spinká🙂 Moj má 5 mesiacov a je to riadny živel. Vďaka nemu som po 2 mesiacoch schudla 19 kg!!! No ale svlay su v riťke...tie musím trošku dať do parády. 😎

janetty
16. mar 2010

no lanugo, nad tým pásom ABtronic rozmýšľam aj ja 😀
Počas tehotenstva som pribrala 25 kg 😝 a to som sa neprejedala, jednoducho to máme v génoch.
Po pôrode, keď som prišla po 5 dňoch z pôrodnice, vahu som mala nižšiu o 10 kg a za 2 týždne som schudla 2 kg a taka váha mi ostala donedávna. Čiže 12 kg po pôrode mínus, ale 13 kg mi ostali. Chcela by som naspäť pôvodnu váhu, tak po Vianociach som sa rozhodla, niečo s váhou urobiť. Koncom januára som si upravila stravu, cvičila som mesiac na stacionárnom bicykli a za mesiac a pol som schudla 6 kg. Lenže už asi 3 týždne necvičím, sa mi už nechce 😖 ale v strave sa naďalej obmedzujem /s malými prehreškami 😝 /

Tak potom lanugo daj vedieť, či ten pás ABtronic pomáha 😉
No môj drobec je tiež riadne žihadlo, ale 19 kg ako ty lanugo som neschudla... a chceeela by som 😉 😀

bejkka
17. mar 2010

ahojte, moja mamka používa ab tronik už vyše mesiaca poctivo každý deň, trochu jej to pomohlo - ale dávav si ho len na bruško, no diéta musí byť, ja ho nepouživam kedže ešte kojím. osobne som zástancom klasického cvičenia na spevnenie - kalanetika a fit lopty - tie však budem uoplatňovať až ked prestanem kojit. pa

rimmel
17. mar 2010

baby len pozor na kojenie, prilisna svalova "zataz" i ked umela, moze sposobit ze mliecko bude chutit inak..ze daco prenika do mliecka neviem presne co 😅

romaroma
17. mar 2010

áno áno, mlieko môže zhorknúť 😅

ivika18
17. mar 2010

já jsem slyšela to samé, navíc se do mlíka prý vylučují škodliviny, jak se odbourává tuk, takže dokud kojíte, nic nepřehánět 😉

meleri
17. mar 2010

já jsem při kojení jezdila o víkendech na kole a plavala loŇské léto a malý pil pořád stejně..spíš já jsem byla dořízená fyzicky pokaždé a mléka bylo míŇ...ano do mlíka se prý uvolŃuje nějaká kyselina (nechcu kecat jestli mléčná) ze svalů. ale myslím že to tak strašné nebude..

rimmel
17. mar 2010

no hej, zavisi od zataze, vacsinou sa to vztahuje na posilnovanie..ze ked mas svalovicu vtedy sa ti tie hovadiny do mliecka dostanu

modra1
17. mar 2010

Veď to, stačí sa vyhovoriť na kyselinu mliečnu, a hneď je dôvod necvičiť a radiť, aby sa to s cvičením nepreháňalo 🙂 Zvlášť to bude platiť u žien, ktoré predtým necvičili a začínajú až po pôrode keď treba zhodiť. Ja cvičím každý deň, už viac ako tri roky, cvičila som aj od druhého dňa po pôrode, a dieťa pije mlieko v pohode. Logicky, lebo od začiatku pozná aj inú chuť, ak je vôbec iná. Takže určite záleží od záťaže. U mňa sú to špeciálne strečingové a posilňovacie cviky, ktoré ma naučili rehabilitačné sestry a pri ktorých je veľmi dôležité správne dýchanie, celá zostava mi zaberie asi 15 minút hneď ráno. A dôkazom, že svaly sú spevnené je to, že dokážem vstať, chodiť, fungovať.

evikg
20. mar 2010

Vsade pisu, ze pohyb je pre mamicku po porode velmi dolezity akurat to netreba hned od zaciatku prehanat, aby si nedostala svalovicu. Narocnost cvicenia treba postupne zvysovat a hlavne si treba vsimat, co nam nase telo hovori. A urcite je lepsie cvicit ako drzat dietu - tym si skor zdravie zhorsite. Kvoli mliecku ma byt strava pestra a syta.

nikush
20. mar 2010

no to by sa muselo intenzivne cvicit aspon 2 hodky, aby sa dostala kyselina mliecna do mlieka. mne treba este 13kg dole, 11 zliezlo porodom. mozem kojit od nevidim do nevidim a ani kilo prec. ja uz verim tomu, ze som typ zeny, ktora zhodi, az ked prestane dojcit. ale spevnit by som potrebovala hlavne brusko, ale ta pri tom mojom dudnakovi, co sa nevie zahrat ani 5 minut sam to skratka nejde. a uz sa tym ani netrapim, svet mi nestoji na pevnom bruchu. snad si to budem mysliet aj zajtra 😀 😀 😀 a to som mala aj trenazer postaveny...som ja ale hrozne leniva a netrpezliva 😅

lanugo
autor
22. mar 2010

baby ten A Btronik je super!!! Ktorej vychádzajú euríčka, vrelo odporúčam!!! Večer uložím malého,Ĺahnem si, pripnem na zadok a zapnem si "Panelák" Manžel sa mi smeje keď mu poviem, že idem cvičit a pripínam si pás. No v každom prípade viem, že to je trapné a made in Amerika....no ale na ozajstné cvičenie nemám silu 😒 😒 😒 V každom prípade mužík je zaťažený na moj zadok a možem povedať že badá malú a rozhodne zmenu. Takže "cvičím" každý deň kým začne a skončí moj obľubený seriál. 😀 😀 😀

janka1874
23. mar 2010

nikush som na tom presne ako ty potrebujem dať dole tých 10-12kg a kojenie teda pre mňa nie je spôsob zhadzovania kíl

maatkka
23. mar 2010

lanugo tak to zavidim ze badate zmenu 😀 na mna ani na mm totizto ab tronic vobec nezabera 😠 "cvicili" sme nim viac ako tri mesiace poctivo kazdy den - a ani naznak... ale si ma navnadila asi ho vyhrabem zo skrine a dam mu este sancu 😀

lanugo
autor
23. mar 2010

maatkka a na akom programe a na akej intenzite máš?Ja na programe 8 a intenzita 10. Je to masaker,ale dá sa zvládnuť!

maatkka
23. mar 2010

ja som to tiez mala na osmicke a na najvacsej intenzite - 10... sice zacinala som tie prve dni postupne lebo som sa toho trochu bala po sekcii ale potom som sa tiez "masakrovala" na desine 😀
a mm neviem uz na akom programe cvicil ale tiez mal najvacsiu intenzitu od zaciatku...
musim este pohladat ten gelik - dufam ze ho este mame¨... nevies ci aj bez toho sa to moze pouzivat?
inak ja chodim teraz aj celkom pravidelne (2-3 x do tyzdna cvicit) tak uz nebudem vediet povedat ci to ucinkuje... 🙂

maatkka
23. mar 2010

tak moja 1,5 rocna dcera prave nasla cerstvo vytiahnuty ab tronic 😀 opasala si ho a chodi za mnou ze "stik stik" aby som jej to zapla 😀 😀 😀

lanugo
autor
24. mar 2010

moja, možeš na to použiť obyč. ultrazvukový gel kúpený v lekárni 😉

janetty
24. mar 2010

oooj dievčata, asi si ten ABtronic objednám aj ja... 😉 Leto ide, kus treba sadielko vyformovať a pravdupovediac cvičiť sa mi veľmi nechce a toto sa mi zdá ako stvorené pre mňa 😉 ...že len si to "opášem a cvičí to za mňa" //a tie pulzy, čo dostávate do svalov nebolia? 😲 // 😀 😀

janka1874
24. mar 2010

veru začínam o ňom aj ja vážne uvažovať

janetty
12. apr 2010

...tak ten ABtronic mi dnes prišiel, už si ho skúšam 🙂 zatiaľ na programe č.4 a silu - intenzitu mam len na 3... na začiatok stačí 😅 ...uvidim o mesiac, či sa dačo na mojom tele zmení a spevní 😀 😀

bordinka
12. apr 2010

ahojte maminky,ja mam zasa taky problem,ze odkedy kojim iba 3x denne som pribrala...tiez by som rada schudla...len neviem spravne ako kedze stale kojim a mliecka je menej...tak aby sa nestratilo uplne.Potrebujem schudnut iba na zadku ana brusku.Je ten ab tronic vhodny aj na brusko???

zuuzzz
24. okt 2011

@janetty ahoj,chcem sa spytat ci ti fakt pomohol a ci to bolelo.ja mam este 12kg navise po porode a daco s tym uz treba robit.dala som uz aj otazku ale este furt mi nikto nenapisal ci ten ab tronic funguje.

mandragora22
24. okt 2011

@lanugo ahoj, no vidis to, na prdel by som si to dala aj ja. ale bojim sa na brucho, akosi sa bojim, ze je to predsa len prilis blizko srdca a ze co tie "elektricke" vyboje, ci co to je za trasenie, moze urobit so srdcom??? 😅 😅 😕 ale nemam to doma a zatial neplanujem ani kupovat.
odpovedam na tvoju otazku, mne sa podarilo zacat cvicit, az ked malo dietatko 15 mesiacov. cvicim polroka a kila dolu nejdu. jedine, co badam, su mierne - volnym okom nebadatelne - vyformovane urcite casti postavy. volnym okom to nie je vidiet, badam to len mierne na obleceni. ale chce to este vela driny a sebazaprenia. po porode a roku vobec mi ostalo 10 kg navyse z 24 kg a nedajboze ich dat "dole". takze sa trapim, ako viem, 3-4 x do tyzdna makam ako fretka, stravu vsak neobmedzujem. pri mojom aktivnom decku potrebujem aj cukor, aj trochu tukov, inak by som asi skolabovala. takze to, co pozeriem, si odburam cvicenim 😀 😀 ale ten ab-tronic ci co to je, si asi poziciam a skusim na zadok. a na tvojom zadku sa po akom case "prejavilo cvicenie"? 🙂

mandragora22
24. okt 2011

@lanugo jezis, ja som si az teraz vsimla, ze starsi prispevok 😀 😀 😀 ale nevadi, ved odpovedat mozes 😀 😀

dina2402
25. dec 2012

prosim vas viete mi poradit ako mám spustit AB tronic,nastavit viem ale ze ako mám zapnut aby pracoval to neviem.

miparime
29. dec 2012

Doposud ne,ale ježíšek mi přinesl permanentku na hot jogu tak se do toho vyrhnu, už se i docela těším...nechce se někdo z Brna přidat? info na www.hotcityyoga.cz

dlabinecka
29. dec 2012

Ano, dokonce i se dvěmi dětmi 🙂

leeloo16
14. jan 2013

Já bych fitko nestíhala, ale cvičím si doma - sestavu na ploché bříško🙂 A krátce po porodu jsem začala cvičit na míči.