Stíhate chodiť do fitka pri pár mesačnom bábätku?

6. apr 2022

Ahoj, mám 2 otázky na mamičky pár mesačných bábätiek. (Max do 12 mesiacov, ideálne 3-6 mesačne bábätka) Stíhať chodiť cvičiť do fitka? a máte čas si prečítať knihu počas dňa keď bábo spi?

makinja
6. apr 2022

Ja som síce ešte tehu ale chystám sa od cca 3-6m chodiť na jazdy do autoškoly tak snáď sa tatino tu hodinku postará o babo. Silno dúfam 🤷‍♀️

drzaopica
6. apr 2022

Nosila som malú zo sebou v prenoske a tmolila sa pri mne neskôr.Citala som večer, ale ona spala veľa aj cez deň to som varila na druhý deň

rk123
6. apr 2022

knihu veru nie kedze dieta mi spi 30minutove spanky od 3m 😂
do fitka stiham chodit 4x do tyzdna, vdaka za manzela ze postrazi 🤍

banalu
6. apr 2022

U mna ani tak nie je problem cas - kedy ist, ale unava. Zacala som znova behat. Po 2 tyzdnoch som musela prestat, lebo uz pri kupani mi klipkali oci a nevedela som sa prebudit na nocne krmenia, taka unavena som bola. Dokonca som zaspala ked som drzala flasu, muz sa zobudil, ze mala taha na prazdno 🤦‍♀️
Ale na knihu cas mam 👍 a snad ked uz nebudem vstavat na nocne krmania tak zacnem aj viac sportovat... Kazdopadne na polarkach mi kazdy den svieti 120% aktivita 🤣🤣🤣

iwesska
6. apr 2022

Nie,prvorade bolo dieta,potom to,aby som bola oddychnuta a pohyb som riesila dlhymi prechadzkami 2x denne.

diamond007
6. apr 2022

Nie, ale cvičím cez deň pri deťoch

ivangeline
6. apr 2022

Pri jednom ano. Da sa to. 🙂

miadi
6. apr 2022

pri prvej prvy rok som popri kojeni precitala 50+knih na mobile..stihala by som aj pri dvoch detoch ale nejak ma presla chut za zivot som precitala okolo 400knih tak mam take obdobia ked citam a necitam.. do fitka som nikdy nechodila ale to uz zalelzi na tebe ake bude babo aka bude ochota jeho otca ci babky povarovat teoreticky by si to stohat mala. Staci chciet .

simca06022011
6. apr 2022

Ja som stihla pri malej vsetko, aj pracovať z domu, aj knihu citat aj vysivat... Potom okolo 1,5r uz nie.

lucinka1988
6. apr 2022

jasneze, dokonca stíham aj pracovať, a to mám doma ešte plus 4 ročného🤷‍♀️Time management, priority, nič viac, nič menej

cimage
6. apr 2022

Ked ti niekto postrazi dieta, tak budes stihat cvicit. Citat mozes pocas spankov dietata.

petamich
6. apr 2022

maly bude mat 9 mesiacov a ja prave trenujem na pol-maraton v septembri ;) beham 4x do tyzdna + 2x chodim na spinning, citam aj knihy aj pozeram serial a obcas aj s niecim sefovi do prace pomozem

mam ale manzela, ktory je tiez rodic s malym travi vela casu, nevyzaduje 4-chodove obedy a vecere a tip top domacnost 🙂 takze napriek tomu, ze maly toho (zial) moc cez den nepospi a v noci vstava "1000x" ale nejako fungujem aj ked vykopat sa behat je obcas narocne

asi to bude trochu aj o prioritach u mna je to dieta, ja a manzel az potom domacnost

domireb
6. apr 2022

Ja musím robiť niečo úplne zle, ako čítam tieto komenty, mám jeden kus takmer 6 mesiacov, ale nestíham navariť ani poriadny obed..

majlo1234
6. apr 2022

@domireb tak ono zalezi aj na tom, ci ti pospi doma dobre, aky ma temperament, ci ti ho ma cez den kto postrazit a aj od tvojich priorit. Ja si velakrat, ked maly spi, radsej vylozim nohy, ako by som mala luxovat/cvicit/varit😀 ale varit stiham, ale vacsinou jednoduche jedla.

karollka21
6. apr 2022

Aj by som možno pri tej najmenšej stíhala, keby bola len ona sama, ale mám dve ďalšie staršie, okrem toho dom, zahradu a prácu....takže nie, ja nestíham. Ale zas fitko nikdy nebola moja priorita, riešim skôr kreatívne záležitosti. Aerobnych aktivít mám dosť cez deň s najmenšou.

ummimaryam
6. apr 2022

@domireb presne. ☹️

tomikejt
6. apr 2022

2 mesiace po pôrode som začala behavat a keď mal krpec 6 mesiacov začala som chodiť na tréningy. Však dieťa má aj tatka ktorý sa postará 😊

lucinka2200
6. apr 2022

8m a nie, už som aj začala chodiť, ale aj som prestala, stačí náročnejší deň a už nemám energiu ísť cvičiť poobede, viem si predstaviť chodiť cvičiť ráno ale to nemám stráženie, pokiaľ sme samé do poobedia, kompromis bud navarím alebo upracem, nikdy nie oboje 😅, odkedy začala lozit a staviat sa k nábytku nemám čas otvoriť instagram a nieto knihu 😁

srferreira
6. apr 2022

Hned po sestonedeli som zacala chodit. A chodim pravidelne.
Dokoncovala som VS ked sa maly narodil. A ano stiham co potrebujem. Nemam babka strazenie. S manzelom sa vzdy snazime vsetko vykryt.

de_zi
6. apr 2022

Ja nie. Nemal mi ju nikdy kto postrážiť. Muž pracuje od rána do večera a aj cez víkendy, keďže staviame. Spí 30 minútovky takmer od narodenia. Párkrát som s ňou cvičila v nosiči (cvičenie na to prispôsobené, samozrejme) a boli sme behať s kočíkom. Dúfam, že v tom budem pokračovať, keď sa oteplí. 😊 Tréningy mi veľmi chýbajú, cvičievala som dlhodobo, silovo a neskôr crossfit/spartan.