Stále priberám do brucha

26. jún 2023

Viete mi poradiť?
Napriek cvičeniu a aktívnemu životnému štýlu mám strašne veľké brucho. Na diastazu cvičím je už minimálna. Mám strasne slabé svaly asi na bruchu. Už pol roka cvičím poctivo a brucho otras. vysadila som aj hak takze nejaké plus tri kilá mám navyše a teda zas všetko v bruchu a každý sa pýta či som tehu... este ráno ako tak ok ale neskôr počas dňa je to des. jedine keď držím svaly pokope je to ako-tak ok ale nie som spokojná..😔😔ďakujem

vanilkovazmrzka
26. jún 2023

Tak stahovacie nohavicky s vysokym pasom 🙂 a pokracuj v cviceni a nestresuj sa. To casom pride. Ale inak vyrysovane brucho je z vacsej casti o strave nez o cviceni…

autor
26. jún 2023

@vanilkovazmrzka ďakujem za tip no je pravda že svoju stravu dosť zanedbávam .🙈dám si na to väčší pozor..

bluka2
26. jún 2023

Ja som si inak myslela, že som po pôrode tlsta a potom som vyradila lepok a do 2 týždňov som mala ploche brucho. Za vyskúšanie nič nedáš…

autor
26. jún 2023

@bluka2 ďakujem. Čím si nahrádzala take bežné raňajky?( Rožky chlebík..)

bluka2
26. jún 2023

Ničím. Jem viac ryže a zemiakov a teraz som začala pre zmenu polentu… polievky s mäsom a také veci, ku čomu netreba pečivo. na raňajky vajcia, ryžovu hipp kasu s deťmi alebo len kávu. Viac ovocia a zeleniny…

bluka2
26. jún 2023

Alebo smoothie na raňajky z čerstvých veci čo rastu teraz tiež dodá energiu

mudracucoriedka
27. jún 2023

Treba upraviť stravu, zbavit sa zbytocnych jednoduchych cukrov, nahradit komplexnymi - vyssie spominane krumple a ryza, vela masa a pod… obmedzit fastfood of kors

ahhola
27. jún 2023

Nechcem strašiť, ale známa mala takto nález na vaječníku. Nepíšeš, koľko máš rokov, pôrodov, ale zväz aj sono ovarii u gyndosa.

biaa
27. jún 2023

Brucho je o strave , ak zanedbavas stravu tak nieje o com