Sťahovací pás/korzet 10 mesiacov po pôrode

1. jún 2023

Ahojte, chcem poprosiť o radu. Som 10 mesiacov po pôrode, zostala mi diastáza a ovisnuté brucho. Zo zdravotných dôvodov som nemohla dlho cvičiť, tak som začala cca pred mesiacom. Cvičím pravidelne 2x denne, 45 minút ráno a 45 minút večer (cviky, ktoré mi odporučila fyzioterapeutka). Žiaľ, to bruško sa vracia strašne pomaly do normálu :( V zime mi to nevadilo, pretože sa dalo skryť pod bundu/mikinu. Ale ide leto, začínam nosiť iba tričko a to bruško vyzerá, akoby som išla za chvíľku rodiť :( Preto prosím o radu, čo by ste odporučili na bežné nosenie von pod tričko, aby som zakryla to bruško, kým ho cvičením vrátim do normálu? Nejaký sťahovací pás, korzet, tielko? Vôbec týmto veciam nerozumiem. Ďakujem za každú radu 🙏: pray:

ildiko36
1. jún 2023

Nie každa diastaza sa vratí do normalu s cičeným.Ja uz to mám take velké že musim na operaciu.ja som tiež cvicila daaky čas a bez effektu, potom sa chirurg vyjadril že s cvičením už to nemam šancu dať do poriadku.

beata_k
1. jún 2023

Stahujuce nohavicky by ti mohli pomoct.

autor
1. jún 2023

@ildiko36 A ako dlho si cvičila? Ja to zatiaľ chcem riešiť cvičením, dúfam, že to pomôže.

autor
1. jún 2023

@beata_k Sťahujúce nohavičky asi skôr riešia zadok, nie? S tým problém nemám, ide čisto iba o brucho

beata_k
2. jún 2023

Nieco take

autor
2. jún 2023

@beata_k a máš s tým osobné skúsenosti?

beata_k
2. jún 2023

Nie, nemam.