Spoločné chudnutie

8. dec 2020

Ahojte niekto skim budem chudnut spolocne ? Mozme sa motivovat pridávať recepty cvicit 🙂 . Napiste koment napisem vam ♥️tesim sa 🙂 som zena na materskej 🙂

mimaan
8. dec 2020

Ahoj. Rada sa pridam

mogaa
8. dec 2020

ak chceš pošlem ti linky na cvičenie, cvičiť sa dá aj doma a ano schudneš aj len samotným cvičením(ak nepridáš na jedle)

39zlatusik
8. dec 2020

ahoj aj ja sa rada pridam🙂

autor
8. dec 2020

@mogaa odveci

lena44
8. dec 2020

Ahoj tiež by som sa rada pridala 😊

lenuska9999
9. dec 2020

Ja sa pridám rada. Potrebujem niekoho s kým sa budeme navzájom motivovať, inak mám tendenciu poľaviť 😃

aahajnalka
9. dec 2020

Ahojte, pridám sa 🙂 Ako ste na tom? Uz ste zacali? Aky ste mali den? Kto kolko kg, cm by rad schudol? Zalozila som si forum vyzva po 2 porode do normalu, resp 90 dnova dieta, dufala som, ze to bude trocha zivsie forum, snad tu 🙂 Ano mozem si pisat dennik, ale je je fajn sa podelit so skusenostami. Dnes mam 15ty den a minus 10 cm z brucha a minus 3 cm zo stehna.

39zlatusik
9. dec 2020

@aahajnalka ahoj super ze ti to tak ide 👍🏻... ja drzim 2 mesiace prerusovany post z 90 a pol mam teras 83a pol zatial to ide pomaly dolu dufam ze to tak bude pokracovat dalej ale cm si nemeriam 😒

aahajnalka
10. dec 2020

@39zlatusik ahoj, prerusovany je ten 16/8? Áno, kg idú pomalsie, ale nezastavíme sa. 🙂 7kg je velmi pekny vysledok, bud na seba hrdá. V lete uz budeme stihlejsie uvidís 🙂

1stlilith
10. dec 2020

Ahoj, aj ja hľadám, teraz som akosi poľavila potrebujem nakopnúť ✌️ rada sa pridám

39zlatusik
10. dec 2020

@aahajnalka dakujem ... si ma viac povzbudila🙂

jessicai
10. dec 2020

Ja sa tiež rada pridám. Mám problém s chudnutím pretože mám veľmi rada jedlo a neznášam cvičenie. Teraz mám 94kg pri výške 164cm.

39zlatusik
10. dec 2020

@jessicai ja ties mam rada jedlo hlavne fasfoody pizze atd a slatke ani nehovorim a som bola leniva cvicit ale niejak som si to prepla v hlave a som si povedala A Dost !! zacala som prerusovany post uz nejem tak slatke len niekedy si dam a zacala som cvicit a pomaly to pomaha tie kila idu dole skus to aj ty drzim palce

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aahajnalka
10. dec 2020

Ahojte, k tomu cviceniu: je brutal tazke zacat, vzdy ten prvy krok je je tazky, ale! POTOM ten pocit stoji za to. ad 1, lebo som zvitazila nad vlastnou lenivostou / ego je háji 😀 / a po 2. tie uvolnene endorfiny,. Ovela lepsia nalada. Ja tiez nie som nejak sportovy tip, zacinam cvicit tak, ze zapnem len hudbu, ktoru mam rada a si tak "potancujem" ale s takymi krokmi ako cvicenie, potom ma to uz chyti a cvicim, kym ma to bavi. Len teraz som zacala s tymto celym, ale oplati sa to garantujem, lebo raz som toto cele uz robila pri prvej dcerke a schudla som 12 kg a tym padom, ze som cvicila /len doma na youtube/ telo bolo take pevnejsie. Zeny, ktore robili 90 dnovu dietu a necvicili schudli, ale menej ako tie co cvicili. Mna motivovalo najma to, ze mi bolo zle z toho ako vyzeram a ked ma chytila lenivost alebo chut na trash potraviny som sa postavila pred zrkadlo a pozrela si brucho.

jessicai
11. dec 2020

Sorry nemám Viber.

aahajnalka
11. dec 2020

@jessicai nevadi, aj tu si mozme pisat skusenosti, uspechy 🙂

autor
11. dec 2020

@jessicai alebo si ho stiahni

jessicai
12. dec 2020

@aahajnalka ôk, budem písať tu. Nechcem stiahnuť.

aahajnalka
13. dec 2020

Ahojte zienky, aky ste mali den, cvicil niekto z vas? 🙂

jessicai
15. dec 2020

Dievčatá ja už musím schudnúť aj zo zdravotných dôvodov. Lekár povedal, že mi zoperuje kŕčové žily až keď schudnem asi 13kg. Je to skvelá motivácia. 🙂

aahajnalka
15. dec 2020

@jessicai vybrala si si uz typ diéty? Za aky cas si si stanovila minusz 13? Ja robim 90dnovu kvazi delenu stravu, funguje. Dni pekne ubiehaju a pomalicky ale isto chudnem

martaturi
15. dec 2020

Chudnúť pred Vianocami? 😄 No prečo nie.. Idem neskoro, ale môžem sa pridať? 🙂

jessicai
16. dec 2020

@aahajnalka už nedietujem. Je to najväčšia hlúposť ktorú som roky robila a preto som tam kde som s kilami. Rýchle chudnutie je 100% zárukou Jojo efektu a zničenej kože.
Zmenšim dávku jedla a spravím medzi jedlom prestávky aspoň 2.5 hodiny. Viac vody budem piť lebo už dosť mesiacov pijem malo a jem skoro stále s výnimkou keď som bola na kalorickych tabuľkách. Vtedy som sa držala a chudla som.

aahajnalka
17. dec 2020

@martaturi Jasne ze ano, vitaj 🙂

aahajnalka
17. dec 2020

@jessicai oki 🙂 hlavne, ze si sa do toho pustila. Odmerala si si cm? Len preto sa pytam, lebo zo zaciatku kg idu pomalsie a vidiet posun vpred v cm je /aspon pre mna/ velmi motivujuce

aahajnalka
17. dec 2020

Ahojte zeny 🙂 predtym som sa normalne stravovala, maso so zemiakmi, kuraci paprikas s haluskami, v pohode aj vecer ovocie. Jedla som aj salaty. Uz asi rok nekupujeme pecivo v obchode, ja peciem so spajdlovej, zitnej muky rozky, zemle. Teraz...co robim tu 90 dnovu diétu som sa dala na este zdravsie jedla, pohánka, pseno, ghi maslo, sama si peciem uz aj zapekane chrumkave musli. Velmi mi to chuti. Samozrejme manzelovi peciem peceny bocik, rebierka, plnenu kapustu atd, ale ja tie jedla nejem, celkovo nemam moc rada bravcove. Samozrejme dobra ciganska s cibulou moze byt 2x do roka, ale aj tak mi viac chuti králik, morcacie a hovadzie. Nasla som stranku fit recepty odtial sa tiez inspirujem. Vy ste na tom ako? Ste tiez gurmanky? 🙂

jessicai
17. dec 2020

@aahajnalka ja jem asi všetko čo nezje mňa 😆😆😆. Niekedy sa snažím jesť zdravšie ale väčšinou pri tom na stálo nevydržím. Mne skôr vyhovuje jesť na čo mám chuť len v menšom množstve a na večer len ľahké dietnejšie jedla.

jessicai
17. dec 2020

@aahajnalka pri 94kg mám pas 104cm, boky123cm, hrudník 112cm, St.99cm,lit.43cm
Neviem či sa mi podarí teraz niečo schudnúť. Veľa stresov, problémov si pýta svoje... U mňa je to jedlo.

aahajnalka
17. dec 2020

@jessicai to bolo zlaté 😀😇 A v com teda bude zmena? To menej bude zdravsie a vela vody?