Spalovač tuku

miiceencoovaa
23. feb 2024

Ahojte ženy.

Bola som u lekára pred pár dňami na preventívnej prehliadke. Mám vysoký cholesterol už asi rok a doteraz som sa snažila žiť lepšie. To znamená, že som si dávala pozor na to, čo jem, pridala som viac pohybu a celkovo som bola spokojná so sebou. Až do včera. Doktor mi oznámil, že cholesterol mám stále vysoký (nechápem ako to je možné, naozaj som si dala záležať na tom, aby som si ho upravila), a že by som mala viac schudnúť. Dokonca mi odporučil spalovač tukov ADI-PEX 75mg soft pink. Že je určený priamo pre ženy. A ten by mi mal pomôcť. A keďže som odporca liekov, tak neviem či mám do toho ísť. Akurát ma upokojilo to, že má prírodne zloženie.
Máte s ním niekto skúsenosť prosím?

stellarstar
23. feb 2024

@miiceencoovaa tak si už kúp čistý l karnitin

natalienka12
23. feb 2024

Pozerala si si zlozenie? Zeleny caj, kofein a l carnitin. Totalne predrazeny produkt, ktory ti v ziadnom pripade nepomoze k chudnutiu ak sa nebudes aktivne (velmi aktivne) hybat.

hugger
23. feb 2024

@miiceencoovaa

aky vysoky mas cholesterol a kolko kavy pijes?

zuzubb007
23. feb 2024

Začať cvičiť kardio tam sú tuky a v kuchyni nikde inde, z čaju ešte nikdo neschudol, jedine ak by si len ten pila miesto jedla

miiceencoovaa
autor
23. feb 2024

@stellarstar skúsim asi ten, nech to mám o pol roka už dobre.
@natalienka12 praveze cvičím už rok a stále ten cholesterol nemám v norme. Preto som ostala v šoku, že aj sa hýbem, aj som si stravu upravila (nič mastné nejem 🤮) a dokonca som si aj spánok nastavila na určitý režim. Nech je pravidelný.
@hugger kávu pijem 1 ráno, občas si dám druhu poobede, keď som extrémne unavená. Pijem ju samozrejme bez cukru. Cholesterol mám 6,2 hodnotu.
@zuzubb007 samozrejme cvičím, dokonca som si kúpila aj bežiaci pas a každý deň na ňom strávim 30-45 minút 🙂 plus do toho makam v posilke.

missviolet
23. feb 2024

mne lekarka kedysi odporucala Arterin, co je tiez s.prirodnym zlozenim

modrykolibrik
23. feb 2024

Mala by si jesť viac zeleniny a ovocia. Ja mám práve opačný problém. Mám ho extrémne nízky 😂

miiceencoovaa
autor
23. feb 2024

@modrykolibrik jem 😂 preto to nechápem 😂 ti poziciam z toho môjho 😂

miiceencoovaa
autor
23. feb 2024

@missviolet pozriem si aj ten, ďakujem 😊

petruldo
23. feb 2024

@miiceencoovaa kúp si preparát s výťažkom z červenej ryze. Ja užívam Armolipid plus

miiceencoovaa
autor
23. feb 2024

@petruldo áno, o ňom som si už tiež čítala…len keď ja som proti tým liekom a fakt som sa snažila robiť maximum pre seba…som z toho smutná 😞

petruldo
23. feb 2024

@miiceencoovaa toto niesu lieky, a radšej toto ako to čo ti odporúčal lekar

sense
23. feb 2024

Zvýšený cholesterol nie je len v dôsledku nadváhy ale aj stravy, stresu... Aj chudý ľudia. Mávajú problém. S vysokým cholesterolom.. Treba prekonať jedálniček, eliminovať stres....

klementinka58
23. feb 2024

ja sa liecim na stitnu zlazu a ked mam nizku hodnotu hormonu tak automaticky mi stupne anemia a cholesterol. V lete som mala cholesterol v norme okolo 4 a po polroku cholesterol 7,8 cvicim s trenerkou uz vyse roka, strava bez tuku, a zrazu toto. Doktorka ma upokojila, ze zvysenim davky liekov sa to upravi, tak som zvedava. SKus si dat vysetrit stitnu

miiceencoovaa
autor
26. feb 2024

@sense je to možné, som trochu v strese poslednú dobu…skúsim sa dať do pohody a uvidím. Ešte počkám s tými doplnkami.

@klementinka58 Aha, to som netušila, že to môže byť aj štítnou žľazou. Dám si ju vyšetriť keď pôjdem k dr v stredu. Výsledky budem mať hneď? Či sa na ne čaká?

luciemolnarova
29. feb 2024

@miiceencoovaa Ahoj. Ja mám s ním skúsenosť. Je dokonca prírodného zloženia, čo je za mňa fajn (som vegánka). Mne pred pár mesiacmi dosť pomohol, potrebovala som rýchlo schudnúť do svadby. Ale musela som cvičiť a nejesť nič mastné a nezdravé. Ale keď píšeš, že cvičíš a aj stravu máš upravenú, tak by s tým nemal byť problém. Už len vydržať a zlepší sa to. Určite si ho kúp, dá sa kúpiť klasicky na ich eshope 🙂

miiceencoovaa
autor
29. feb 2024

@luciemolnarova aha. Tak teraz neviem či ho mám kúpiť lebo najlacnejší nie je, čo som pozerala 😀 ešte som našla aj na GymBeam celkom slušný 🙂 a rozmýšľam aj nad L - Karnitínom 🙂

zuzinka888
29. feb 2024

Nie vzdy vysoky cholesterol ma spojenie v vysokou vahou. Mam kamosku anorekticku v lieceni a tiez ma vysoky cholesterol a mohu ho vysoky aj ine baby s nizkou hmotnostou.

luciemolnarova
29. feb 2024

@zuzinka888 ja mám takisto zvýšený chlesterol a som chudá. Ale ak je autorka pri sebe, tak som jej poradila aspoň ten spaľovač, ktorý mne pomohol na redukciu váhy.

miiceencoovaa
autor
29. feb 2024

@zuzinka888
@luciemolnarova

Ja mám práveže taký problém, že mi tá váha už dole nejde. Zastavilo sa to a mozem robiť čo chcem, už to nechce ísť nižšie tá váha. Aj preto mi dr poradil spaľovač tukov, že by mi to mohlo pomôcť 🙄

luciemolnarova
29. feb 2024

@miiceencoovaa skúsila si si zmeniť trochu stravu? Poprípade ju ešte upraviť nejako? Kde si si dala spraviť jedálniček? Ja som si ho dala vypracovať u osobného trénera a po pár mesiacoch mi ho opäť trochu upravil.

animark
3. mar 2024

@luciemolnarova Ahoj brala si Adi pex 75 Pink?
Ako dlho si ho uzivala...ja tiez potrebujem iba par kil zhodit oravidelne cvicim no vobec nic....skor si vsimam ze som spuchnuta ako schudnuta....nemala si z toho ziadne vedlajsie ucinky?brala si to rano ci ako? Dakujem za odpoved a radu

luciemolnarova
5. mar 2024

@animark Brala som ho pár mesiacov dozadu a mne veľmi pomohol. Konečne sa cítim dobre a som so sebou spokojná 🙂
Nie, žiadne vedľajšie účinky som z neho nemala, je na prírodnej báze, tak tam nemá byť ani aký vedľajší účinok 🙂 a brala som ho poobede, pred cvičením.

miiceencoovaa
autor
5. mar 2024

@luciemolnarova skúsim si dať vypracovať ten jedalnicek. Mám dokonca aj istú dobu Kalorické tabuľky a podľa toho sa stravujem. Takže nechápem 😀

animark
11. mar 2024

@luciemolnarova poobede pred cvicenim
Ale ak nestiham denne cvicit tak si ju mam dat kedy....ako dlho si uzivala kym si si vsimla zmenu?
Ako dlho si ich brala celkovo?

luciemolnarova
14. mar 2024

@animark najlepšie je si ju dať pred cvičením, ale ak nestíhaš každý deň cvičiť, tak si ju daj kluďne ráno alebo okolo obeda (napr ak ideš na prechádzku alebo v robote chodíš). Mesiac som ich užívala a už som videla prvé zmeny, za mesiac som schudla 6kg. Kupujem si ho ešte stále, pretože sa mi s ním dobre cvičí, ale už mám svoju váhu, ktorú som vždy chcela, tak už len dolaďujem detaily 🙂 ale nemusíš ho už potom brať, keď schudneš, je to už na tebe 🙂

animark
19. mar 2024

@luciemolnarova ahoj...beriem uz 11 den sice 2x som vybechala koli migrene...bala som sa to kombinovat...no som zatial nestastna ze este nic nevidim...pritom denne sa snazim hodinu cvicit...neprezieram sa...no je to asi aj vekom taha mi na 50...a tuk mam aj kde nebol....dufam ze za par tyzdnov budem vidiet zmenu lebo zatial nic🙁

luciemolnarova
20. mar 2024

@animark Ahoj, áno vekom to ide ťažšie dole :( ale 11 dní je ešte veľmi málo na výsledky...prvé pokroky som videla cca po mesiaci. Tiež som makala ako sa dalo, všade som chodila pešo a v strave som sa dosť obmedzovala - vynechala som fastfoody hlavne a vyprážané jedlá (tie vyprážané mi strašne chýbali lebo rezne bol môj život :D ).

miselka007
20. mar 2024

@luciemolnarova ahoj, prosim mozem sa opytat ze kde si ho kupila? Ak sa to nemoze zverejnit tu, tak kludne do IP. Dakujem 😊

megan777
21. mar 2024

@luciemolnarova prosím Vás čo ste to mala za prípravok ďakujem za skoré info